534247-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Uzavření rámcové dohody na zpřístupnění managementových lokalit pro posílení biodiverzity krkonošských lesů a obnovu přirozené druhové skladby
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUzavření rámcové dohody na zpřístupnění managementových lokalit pro posílení biodiverzity krkonošských lesů a obnovu přirozené druhové skladby
BeschreibungPředmětem této Veřejné zakázky je zajištění zprůchodnění managementových lokalit, tj. lesních cest při zachování šířkových parametrů a obnovení jejich stávajícího odvodnění. Požadované práce spočívají ve výřezu cest (včetně příkopů a krajnic) motorovou pilou nebo křovinořezem, ve vyvětvení jednotlivých stromů, v rozřezání na maximálně 1m sekce, jejich seštěpkování a rozprostření štěpky do prostoru, v obnově příčného a podélného odvodnění ručně či mechanizovaně, v úklidu vyřezaných jedinců na hromady připravené na štěpkování, nebo odvoz, vše v podrobnostech specifikovaných v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Interne Kennung10/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
LosLOT-0001