534260-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Zakup niezbędnego wyposażenia do realizacji świadczeń na rzecz dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup niezbędnego wyposażenia do realizacji świadczeń na rzecz dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup niezbędnego wyposażenia do realizacji, świadczeń na rzecz dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym (MPD) zaplanowanych w ramach projektów pn. „Wykorzystanie nowoczesnych technologii diagnostycznych i zrobotyzowanych systemów rehabilitacji w terapii dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o. w Zagórzu – edycja III dla RWS.” oraz „Wykorzystanie nowoczesnych technologii diagnostycznych i zrobotyzowanych systemów rehabilitacji w terapii dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o. w Zagórzu - edycja III dla RMR.”, współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Priorytetu VII „Fundusze Europejskie dla aktywnej integracji oraz rozwoju usług społecznych i zdrowotnych na Mazowszu” Działanie 8.5 Usługi społeczne i zdrowotne programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027, wraz z dostawą i montażem. 2. Zamawiający podzielił zamówienie na części - 3 części. 1) Część nr 1 - zakup systemu EMG (elektromiograficznego) do diagnozy potrzeb w zakresie neurorehabilitacji; 2) Część nr 2 – zakup mobilnego elektromiografu z elektrostymulacją wyzwalaną; 3) Część nr 3 - zakup minimum 34 - kanałowego systemu do badania czynności elektrycznej mięśni (EMG). 3. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej niż jedną część. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Formularzach wymaganych parametrów technicznych, stanowiących odpowiednio: 1) załącznik nr 9 do SWZ – formularz wymaganych parametrów technicznych dla części nr 1; 2) załącznik nr 9a do SWZ – formularz wymaganych parametrów technicznych dla części nr 2; 3) załączniku nr 9b do SWZ – formularz wymaganych parametrów technicznych dla części nr 3.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
Titelzakup systemu EMG (elektromiograficznego) do diagnozy potrzeb w zakresie neurorehabilitacji
Beschreibung1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Formularzach wymaganych parametrów technicznych, stanowiących odpowiednio: 1) załącznik nr 9 do SWZ – formularz wymaganych parametrów technicznych 2. Miejsce dostaw: Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o. w Zagórzu, Zagórze 10, 05 – 462 Wiązowna. 3. Pozostałe szczegóły dotyczące zakupu zawarte zostały w dokumentacji postępowania oraz w projektowanych postanowieniach umownych.
Optionen
Beschreibung der OptionenBez prawa opcji
LosLOT-0002
Titelzakup mobilnego elektromiografu z elektrostymulacją wyzwalaną
Beschreibung1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Formularzach wymaganych parametrów technicznych, stanowiących odpowiednio: 1) załącznik nr 9a do SWZ – formularz wymaganych parametrów technicznych 2. Miejsce dostaw: Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o. w Zagórzu, Zagórze 10, 05 – 462 Wiązowna. 3. Pozostałe szczegóły dotyczące zakupu zawarte zostały w dokumentacji postępowania oraz w projektowanych postanowieniach umownych.
LosLOT-0003
Titelzakup minimum 34 - kanałowego systemu do badania czynności elektrycznej mięśni (EMG).
Beschreibung1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Formularzach wymaganych parametrów technicznych, stanowiących odpowiednio: 1) załącznik nr 9b do SWZ – formularz wymaganych parametrów technicznych 2. Miejsce dostaw: Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o. w Zagórzu, Zagórze 10, 05 – 462 Wiązowna. 3. Pozostałe szczegóły dotyczące zakupu zawarte zostały w dokumentacji postępowania oraz w projektowanych postanowieniach umownych.