534267-2026 - Wettbewerb
Polen – Varia – Dostawa produktów leczniczych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów leczniczych
Beschreibungprzedmiotem zamówienia jest dostawa rożnych produktów leczniczych
Interne KennungDzp.341.76.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZakup konieczny dla zapewnienia ciągłości leczenia nowych i stałych pacjentów uczestniczących w programach lekowych. Z uwagi na ściśle określone schematy terapeutyczne oraz harmonogramy podawania leków standardowa procedura zakupowa ze względu na okres jej trwania nie zapewni bezpieczeństwa terapii. Zakup w trybie przyspieszonym zminimalizuje ryzyko przerw w terapii, ogranicza potencjalne powikłania zdrowotne oraz pozwala uniknąć dodatkowych kosztów terapii.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść 1
Beschreibungprzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych
Interne Kennungczęść 1
LosLOT-0002
Titelczęść 2
Interne Kennungczęść 2
LosLOT-0003
Titelczęść 3
Interne Kennungczęść 3
LosLOT-0004
Titelczęść 4
Interne Kennungczęść 4