See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa szczepionek
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa szczepionek. 2. Szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Miejsce dostawy – przychodnia przy ul. Kleczewskiej 56 w Warszawie 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 6. Oferowane szczepionki muszą być dopuszczone do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z ustawą z dnia 06 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2025 r. poz. 750 z późn.zm), termin ważności szczepionek nie może być krótszy niż 12 miesięcy od dnia dostawy. 7. Dostawa szczepionek będzie odbywała się sukcesywnie, w miarę potrzeb Zamawiającego. Podana ilość szczepionek jest ilością szacunkową. 8. Zamówienie jest podzielone na 8 części. 9. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość części.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33651600 Impfstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651610 Diphtherie-Pertussis-Tetanus-Impfstoffe (DPT), 33651680 Hepatitis-B-Impfstoffe, 33651640 Masern-Mumps-Röteln-Impfstoffe (MMR)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Błonica, tężec, krztusiec 5 antygenów
Beschreibung: Szczepionka przeciw błonicy, tężcowi i krztuścowi - 80 szt.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651610 Diphtherie-Pertussis-Tetanus-Impfstoffe (DPT)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji i wznowień
Los: LOT-0002
Titel: Błonica, tężec, krztusiec, meningokoki, WZW A dla dzieci, ospa wietrzna, WZW typu B
Beschreibung: 1. Szczepionka przeciwko błonicy, tężcowi, krztuścowi (trzy antygeny krztuśca), wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - 1 000 szt. 2. Szczepionka przeciwko błonicy, tężcowi, krztuścowi (trzy antygeny krztuśca) - 30 szt. 3. Szczepionka przeciwko meningokokom grupy B - 1 000 szt. 4. Szczepionka przeciwko WZW typu A dla dzieci - 300 szt. 5. Szczepionka przeciwko ospie wietrznej - 200 szt. 6. Szczepionka przeciwko WZW typu B - 4 szt. 7. Szczepionka przeciw błonicy, tężcowi, krztuścowi - 80 szt.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651610 Diphtherie-Pertussis-Tetanus-Impfstoffe (DPT), 33651680 Hepatitis-B-Impfstoffe
Los: LOT-0003
Titel: Meningokoki czterowalentna
Beschreibung: Szczepionka przeciw meningokokom czterowalentna grupy A,C,W135i Y - 700 szt.
Los: LOT-0004
Titel: Pneumokoki dwudziestowalentna
Beschreibung: Szczepionka przeciw pneumokokom - 100 szt.
Los: LOT-0005
Titel: Szczepionka przeciw kleszczowemu zapaleniu opon mózgowych
Beschreibung: 1. Szczepionka przeciw kleszczowemu zapaleniu mózgu, dla dzieci powyżej 1 roku życia do 16 roku życia - 1 000 szt. 2. Szczepionka przeciw kleszczowemu zapaleniu mózgu, po ukończeniu 16 roku życia - 200 szt.
Los: LOT-0006
Titel: Szczepionka przeciw kleszczowemu zapaleniu opon mózgowych, szczep K23
Beschreibung: 1. Szczepionka przeciw kleszczowemu zapaleniu mózgu,szczep K23 dla dzieci powyżej 1 roku życia do 11 roku życia - 200 szt. 2. Szczepionka przeciw kleszczowemu zapaleniu mózgu,szczep K23 od 12 roku życia - 200 szt.
Los: LOT-0007
Titel: Szczepionka tężcowa adsorbowana
Beschreibung: Szczepionka tężcowa adsorbowana - 200 szt.
Los: LOT-0008
Titel: Brodawczak
Beschreibung: Szczepionka przeciw wirusowi brodawczaka ludz0kiego - 100 szt.