534322-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Fahrzeuge für Abfall – Eszközbeszerzés a Társulás részére 5 részben
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eszközbeszerzés a Társulás részére 5 részben
Beschreibung: Eszközbeszerzés telephelyre történő szállítással, beüzemeléssel, hatósági jelzésekkel ellátott forgalomba helyezéssel, a tulajdonos és/vagy üzembentartó nevére történő átírással és a kezelő személyzet betanításával. Az eszközöknek meg kell felelni a műszaki leírásban szereplő minimum követelményeknek. Minden hatósági jelzésekkel ellátással, forgalomba helyezéssel és átíratással kapcsolatos költséget a vételárnak tartalmaznia kell. 1. rész: Konténerszállítók a) 6*2 tengelyű görgős konténerszállító 2 db b) 6*4 tengelyű görgős konténerszállító 2 db 2. rész: Kompaktor Tolólapos hulladék kompaktor 1 db 3. rész: Hulladékkezelő munkagépek a) Iparigémes rakodógép 1 db b) Teleszkópos rakodógép 1 db c) Törzscsuklós rakodógép 1 db 4. rész: Nyitott konténerek 31 m3-es nyitott, görgős konténer 16 db 5. rész: Zárt konténerek 27 m3-es zárt tartály tömörítőgéphez 4 db AK a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy az ajánlati felhívásban, és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt és a megnevezés alatt a „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni. Az egyenértékűség bizonyítása az AT feladata. A fentiekkel egyenértékű terméket és hozzátartozó szolgáltatást elfogad AK. Felhívjuk a figyelmet, hogy a Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás az illetékekről szóló 1990. évi XCIII. törvény 5. §(1) bekezdés b) pontja alapján teljes személyes illetékmentességben részesül. A teljesítés részletes leírását a közbeszerzési dokumentumok tartalmazza
Interne Kennung: EKR001453072026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Konténerszállítók
Beschreibung: Eszközbeszerzés telephelyre történő szállítással, beüzemeléssel, hatósági jelzésekkel ellátott forgalomba helyezéssel, a tulajdonos és/vagy üzembentartó nevére történő átírással és a kezelő személyzet betanításával. Az eszközöknek meg kell felelni a műszaki leírásban szereplő minimum követelményeknek. Minden hatósági jelzésekkel ellátással, forgalomba helyezéssel és átíratással kapcsolatos költséget a vételárnak tartalmaznia kell. a) 6*2 tengelyű görgős konténerszállító 2 db b) 6*4 tengelyű görgős konténerszállító 2 db AK a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy az ajánlati felhívásban, és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt és a megnevezés alatt a „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni. Az egyenértékűség bizonyítása az AT feladata. A fentiekkel egyenértékű terméket és hozzátartozó szolgáltatást elfogad AK. Felhívjuk a figyelmet, hogy a Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás az illetékekről szóló 1990. évi XCIII. törvény 5. §(1) bekezdés b) pontja alapján teljes személyes illetékmentességben részesül. A teljesítés részletes leírását a közbeszerzési dokumentumok tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001453072026/1
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
Menge: 4 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Kompaktor
Beschreibung: Eszközbeszerzés telephelyre történő szállítással, beüzemeléssel, hatósági jelzésekkel ellátott forgalomba helyezéssel, a tulajdonos és/vagy üzembentartó nevére történő átírással és a kezelő személyzet betanításával. Az eszközöknek meg kell felelni a műszaki leírásban szereplő minimum követelményeknek. Minden hatósági jelzésekkel ellátással, forgalomba helyezéssel és átíratással kapcsolatos költséget a vételárnak tartalmaznia kell. Tolólapos hulladék kompaktor 1 db AK a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy az ajánlati felhívásban, és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt és a megnevezés alatt a „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni. Az egyenértékűség bizonyítása az AT feladata. A fentiekkel egyenértékű terméket és hozzátartozó szolgáltatást elfogad AK. Felhívjuk a figyelmet, hogy a Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás az illetékekről szóló 1990. évi XCIII. törvény 5. §(1) bekezdés b) pontja alapján teljes személyes illetékmentességben részesül. A teljesítés részletes leírását a közbeszerzési dokumentumok tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001453072026/2
Haupteinstufung (cpv): 34144512 Müllverdichtungsfahrzeuge
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Hulladékkezelő munkagépek
Beschreibung: Eszközbeszerzés telephelyre történő szállítással, beüzemeléssel, hatósági jelzésekkel ellátott forgalomba helyezéssel, a tulajdonos és/vagy üzembentartó nevére történő átírással és a kezelő személyzet betanításával. Az eszközöknek meg kell felelni a műszaki leírásban szereplő minimum követelményeknek. Minden hatósági jelzésekkel ellátással, forgalomba helyezéssel és átíratással kapcsolatos költséget a vételárnak tartalmaznia kell. a) Iparigémes rakodógép 1 db b) Teleszkópos rakodógép 1 db c) Törzscsuklós rakodógép 1 db AK a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy az ajánlati felhívásban, és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt és a megnevezés alatt a „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni. Az egyenértékűség bizonyítása az AT feladata. A fentiekkel egyenértékű terméket és hozzátartozó szolgáltatást elfogad AK. Felhívjuk a figyelmet, hogy a Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás az illetékekről szóló 1990. évi XCIII. törvény 5. §(1) bekezdés b) pontja alapján teljes személyes illetékmentességben részesül. A teljesítés részletes leírását a közbeszerzési dokumentumok tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001453072026/3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall, 34144511 Müllfahrzeuge
Menge: 3 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Nyitott konténerek
Beschreibung: Eszközbeszerzés telephelyre történő szállítással, beüzemeléssel, hatósági jelzésekkel ellátott forgalomba helyezéssel, a tulajdonos és /vagy üzembentartó nevére történő átírással és a kezelő személyzet betanításával. Az eszközöknek meg kell felelni a műszaki leírásban szereplő minimum követelményeknek. Minden hatósági jelzésekkel ellátással, forgalomba helyezéssel és átíratással kapcsolatos költséget a vételárnak tartalmaznia kell. 31 m3-es nyitott, görgős konténer 16 db AK a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy az ajánlati felhívásban, és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt és a megnevezés alatt a „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni. Az egyenértékűség bizonyítása az AT feladata. A fentiekkel egyenértékű terméket és hozzátartozó szolgáltatást elfogad AK. Felhívjuk a figyelmet, hogy a Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás az illetékekről szóló 1990. évi XCIII. törvény 5. §(1) bekezdés b) pontja alapján teljes személyes illetékmentességben részesül. A teljesítés részletes leírását a közbeszerzési dokumentumok tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001453072026/4
Haupteinstufung (cpv): 44613800 Abfallcontainer
Menge: 16 Stück
Los: LOT-0005
Titel: Zárt konténerek
Beschreibung: Eszközbeszerzés telephelyre történő szállítással, beüzemeléssel, hatósági jelzésekkel ellátott forgalomba helyezéssel, a tulajdonos és/vagy üzembentartó nevére történő átírással és a kezelő személyzet betanításával. Az eszközöknek meg kell felelni a műszaki leírásban szereplő minimum követelményeknek. Minden hatósági jelzésekkel ellátással, forgalomba helyezéssel és átíratással kapcsolatos költséget a vételárnak tartalmaznia kell. 27 m3-es zárt tartály tömörítőgéphez 4 db AK a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy az ajánlati felhívásban, és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt és a megnevezés alatt a „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni. Az egyenértékűség bizonyítása az AT feladata. A fentiekkel egyenértékű terméket és hozzátartozó szolgáltatást elfogad AK. Felhívjuk a figyelmet, hogy a Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás az illetékekről szóló 1990. évi XCIII. törvény 5. §(1) bekezdés b) pontja alapján teljes személyes illetékmentességben részesül. A teljesítés részletes leírását a közbeszerzési dokumentumok tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001453072026/5