2. Verfahren
Verfahren
Titel: Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916 – učebna fyziky a chemie: dodávka pomůcek
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka školních pomůcek do odborné učebny fyziky a chemie a kabinetů, náležejících k učebně. Součástí plnění je dodávka/doprava, vykládka, vynesení do učebny/kabinetu a ekologická likvidace odpadu - případných obalů. Dodávka bude navazovat na provedené stavební práce a musí být zároveň koordinována s dodávkami ostatního vybavení.
Interne Kennung: 2933
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Veškeré podmínky zadávacího postupu jsou uvedeny v zadávací dokumentaci a zveřejněny na profilu zadavatele.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162200 Lehrmittel und -geräte
5. Los
Los: LOT-0001