See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Biologická léčba [2022–2025]
Beschreibung: 1) Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky léčivých přípravků 8 ATC skupin dle specifikace a za podmínek uvedených v přílohách č. 2 (Specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky) a č. 3 (Vzor kupní smlouvy) zadávací dokumentace. 2) Veřejná zakázka je rozdělena na celkem 8 částí podle jednotlivých ATC skupin dle specifikace v příloze č. 2 zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 259118-2022
Interne Kennung: MOU 394 061
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení dle ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Darolutamid
Beschreibung: Část Účinná látka ATC Síla a léková forma Velikost balení Počet balení (v ks) 6 Darolutamid L02BB06 300MG TBL FLM 112×300 MG 110
Interne Kennung: 6
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ZD Příloha č. 3 čl. 3) Množství zboží je určeno přibližně. Ke stanovení přesného množství je oprávněn kupující, přičemž je oprávněn odebrat zboží v množství až o 50 % vyšším a až o 50 % nižším.
Los: LOT-0004
Titel: Entrektinib
Beschreibung: Část Účinná látka ATC Síla a léková forma Velikost balení Počet balení (v ks) 4 Entrektinib L01EX14 200MG CPS DUR 90×200 MG 110
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0003
Titel: Trastuzumab deruxtekan
Beschreibung: Část Účinná látka ATC Síla a léková forma Velikost balení Počet balení (v ks) 3 Trastuzumab deruxtekan L01FD04 100MG INF PLV CSL 1×100 MG 400
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0001
Titel: Osimertinib
Beschreibung: Část Účinná látka ATC Síla a léková forma Velikost balení Počet balení (v ks) 1 Osimertinib L01EB04 80MG TBL FLM 30×80 MG 320
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Lenvatinib
Beschreibung: Část Účinná látka ATC Síla a léková forma Velikost balení Počet balení (v ks) 2 Lenvatinib L01EX08 10MG CPS DUR 30×10 MG 140 2 Lenvatinib L01EX08 4MG CPS DUR 30×4 MG 230
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0005
Titel: Irinotekan
Beschreibung: Část Účinná látka ATC Síla a léková forma Velikost balení Počet balení (v ks) 5 Irinotekan L01CE02 4,3MG/ML INC CNC SOL* 1×10 ML 100 * Zadavatel u části 5 (Irinotekan) veřejné zakázky požaduje tzv. pegylovanou lékovou formu.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0007
Titel: Telotristat
Beschreibung: Část Účinná látka ATC Síla a léková forma Velikost balení Počet balení (v ks) 7 Telotristat A16AX15 250MG TBL FLM 90×250 MG 90
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Triptorelin
Beschreibung: Část Účinná látka ATC Síla a léková forma Velikost balení Počet balení (v ks) 8 Triptorelin L02AE04 11,25MG INJ PLQ SUS PRO** 1×11,25 MG 2100 ** Zadavatel u části 8 (Triptorelin) veřejné zakázky požaduje léčivý přípravek s prodlouženým uvolňováním po dobu 3 měsíců.
Interne Kennung: 8