534382-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – DOSTAWA I INSTALACJA WAGOMIESZAREK DO POBIERANIA KRWI
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA I INSTALACJA WAGOMIESZAREK DO POBIERANIA KRWI
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja 50 sztuk wagomieszarek do pobierania krwi wraz z zintegrowanymi zgrzewarkami i czytnikami oraz bezprzewodową transmisją danych do systemu Bank Krwi/E-krew, zgodnie z poniższą specyfikacją asortymentową. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.: - dostawę we wskazanych miejscach, - instalacje oraz włączenie do eksploatacji, - transmisje danych do systemu komputerowego RCKiK – Bank Krwi /e-krew, w 6 lokalizacjach stacjonarnych oraz 7 mobilnych. Szczegółowe wymagania określone zostały w opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja 50 sztuk wagomieszarek do pobierania krwi wraz z zintegrowanymi zgrzewarkami i czytnikami oraz bezprzewodową transmisją danych do systemu Bank Krwi/E-krew, zgodnie z poniższą specyfikacją asortymentową. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.: - dostawę we wskazanych miejscach, - instalacje oraz włączenie do eksploatacji, - transmisje danych do systemu komputerowego RCKiK – Bank Krwi /e-krew, w 6 lokalizacjach stacjonarnych oraz 7 mobilnych.
Optionen
Beschreibung der OptionenZAMAWIAJĄCY NIE PRZEWIDUJE OPCJI I WZNOWIEŃ