See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga nadzora nad izgradnjom manjih dijelova sustava javne vodoopskrbe i javne odvodnje na području Međimurske županije - nastavak (stručni nadzor i arheološki nadzor - po grupama)
Beschreibung: USLUGA NADZORA NAD IZGRADNJOM MANJIH DIJELOVA SUSTAVA JAVNE VODOOPSKRBE I JAVNE ODVODNJE NA PODRUČJU MEĐIMURSKE ŽUPANIJE – NASTAVAK (stručni nadzor i arheološki nadzor - po grupama)
Interne Kennung: M-31
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: ODVODNJA – UPOV MURSKO SREDIŠĆE
Beschreibung: GRUPA 2. ODVODNJA – UPOV MURSKO SREDIŠĆE 1. Stručni nadzor nad izgradnjom sustava odvodnje naselja Štrukovec, II etapa, 1. faza, 1. dio Usluga stručnog nadzora uključuje nadzor nad građevinskim, strojarskim i elektro radovima te Koordinatora II zaštite na radu 2. Stručni nadzor nad izgradnjom produžetka kanalizacijske mreže s precrpnom stanicom u Školskoj ulici u Vratišincu Usluga stručnog nadzora uključuje nadzor nad građevinskim, strojarskim i elektro radovima te Koordinatora II zaštite na radu 3. Stručni nadzor nad izgradnjom dijela sustava odvodnje naselja Zebanec Selo, II etapa, 2. faza Usluga stručnog nadzora uključuje nadzor nad građevinskim, strojarskim i elektro radovima te Koordinatora II zaštite na radu. Usluge u okviru ovog ugovora obuhvaćaju usluge stručnog nadzora gradnje na slijedećim projektima, odnosno ugovorima za izvođenje radova, s procijenjenom/ugovorenim vrijednostima radova: GRUPA 2. ODVODNJA – UPOV MURSKO SREDIŠĆE a) Stručni nadzor nad izgradnjom sustava odvodnje naselja Štrukovec, II etapa,1. faza, 1.dio - planirana vrijednost ugovora o radovima - 1.189.926,51€ b) Stručni nadzor nad izgradnjom produžetka kanalizacijske mreže s precrpnom stanicom u Školskoj ulici u Vratišincu - planirana vrijednost ugovora o radovima - 219.145,48 € c) Stručni nadzor nad izgradnjom dijela sustava odvodnje naselja Zebanec Selo, II etapa, 2. faza - planirana vrijednost ugovora o radovima - 1.583.683,79 €
Interne Kennung: M-31-2