2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoering ecologisch onderzoek vleermuissoorten ten behoeven van het Soortenmanagementplan
Beschreibung: Het uitvoeren van ecologisch onderzoek naar gebouw bewonende vleermuizen ten behoeve van het opstellen van een Soortenmanagementplan. Onderzoeken en eventueel monitoring op uitvoering en effectiviteit van het SMP.
Interne Kennung: 20251216210235
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De monitoring van de uitvoering en effectiviteit van het Soortenmanagementplan (SMP) gedurende een periode van maximaal 10 jaar. Zie tevens de Inschrijvingsleidraad.
5344-2026 - Mededinging
Nederland – Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten – Uitvoering ecologisch onderzoek vleermuissoorten ten behoeven van het Soortenmanagementplan
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 20251216210235
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90721700 Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: