2. Verfahren
Verfahren
Titel: WOFiTM/50/2025/PN/UR - Dostawa samochodów sanitarnych jednonoszowych w latach 2025-2028
Beschreibung: Dostawa samochodów sanitarnych jednonoszowych w latach 2025-2028
Interne Kennung: WOFiTM/50/2025/PN/UR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Samochody sanitarne jednonoszowe z wyposażeniem, szt. 40 - zamówienie gwarantowane
Beschreibung: Samochody sanitarne jednonoszowe z wyposażeniem, szt. 40 - zamówienie gwarantowane
Interne Kennung: 1
Menge: 40 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Samochody sanitarne jednonoszowe z wyposażeniem, szt. 40 - zamówienie opcjonalne