See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odstranění staré ekologické zátěže v areálu společnosti EUTECH akciová společnost ve Šternberku
Beschreibung: Předmětem plnění jsou sanační práce v saturované a nesaturované zóně spočívající v odtěžbě kontaminovaných zemin a stavebních konstrukcí, čerpání kontaminované podzemní vody a její dekontaminace, sanace saturované zóny, sanační monitoring a postsanační monitoring. Součástí je rovněž vybudování sanačních drenáží pro sanaci podzemních vod. Při sanaci podzemních vod budou využity metody ISCO. Cílem prací je odstranění kontaminace, která je vázána na zeminy, stavební konstrukce a podzemní vody a splnit tak podmínky stanovené rozhodnutím ČIŽP, OI Olomouc, č. j.: 48/OOV/0543284.03/06/OPS, ze dne 20. 2. 2006. Hlavními kontaminanty v lokalitě jsou zejména ropné látky a chlorované uhlovodíky.
Interne Kennung: MF-705/2019/4501-43
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90733900 Behandlung oder Sanierung von Grundwasserverschmutzung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45213200 Bauarbeiten für Lagerhäuser und Industriebauten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny jsou uvedeny v závazném návrhu smlouvy, který je nedílnou součástí zadávací dokumentace.