See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor apothekersdiensten (inclusief leveren van geneesmiddelen, para- farmaceutische producten en farmaceutische zorg) voor bewoners/patiënten
Beschreibung: Zie bestek
Interne Kennung: 2027-403/404/405-APO
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Levering van vnl. unidoses medicatie
Beschreibung: Doelgroep: gehandicaptenzorg, revalidatieziekenhuizen (voor IMV) en psychiatrische ziekenhuizen (voor IMV)
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia, 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke, 85149000 Dienstleistungen im pharmazeutischen Bereich
Los: LOT-0002
Beschreibung: Doelgroep: organisaties ouderenzorg - West-Vlaanderen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Beschreibung: Doelgroep: organisaties ouderenzorg - Oost-Vlaanderen, Limburg, Antwerpen, Vlaams-Brabant en Brussel
Interne Kennung: 3
2. Procedure
Procedure
Beschrijving: Zie bestek
Interne identificatiecode: 2027-403/404/405-APO
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 33690000 Diverse geneesmiddelen, 33680000 Farmaceutische artikelen, 85149000 Apotheekdiensten
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3