534505-2026 - Ergebnis
Estland – Systemanalyse und Programmierung – Analüüsi- ja andmelao infosüsteemide arendus- ja hooldustööde teostamine (2026-2030)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Analüüsi- ja andmelao infosüsteemide arendus- ja hooldustööde teostamine (2026-2030)
Beschreibung: Hanke eesmärk on teostada arendus- ja hooldustöid Keskkonnaministeeriumi Infotehnoloogiakeskuse (KEMIT´i) hallatavas andmelaos ning seotud IT-teenustes. Andmelao ja aruandluse lahenduse peamine eesmärk on koguda erinevates operatiiv-infosüsteemides (edaspidi alliksüsteemid) hallatavad andmed operatiivandmete hoidlasse (ODS) nende põhjal aruandlust, analüütikat ja API-teenuseid. Lahendus peab toetama andmete turvalist jagamist erinevate rakenduste ja osapoolte vahel Hanke kohta viiakse läbi infotund Teamsi keskkonnas 30.04.2026 k 13.00-14.30. Infotund salvestatakse. Palume edastada infotunnis osalemise soov hiljemalt 28.04.2026 kell 14.00 e-posti aadressil erkki.aarma@kemit.ee. Palun kirjutage sooviavalduse juurde ettevõtte nimi ning osalejate nimed ja e-posti aadressid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 307815-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72240000 Systemanalyse und Programmierung
5. Los
Los: LOT-0000