2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding accountantsdienstverlening OWO-gemeenten, te weten de gemeenten Ooststellingwerf, Weststellingwerf en Opsterland.
Beschreibung: Volgens de Controleverordeningen zal de accountantscontrole, als bedoeld in artikel 213 Gemeentewet, worden opgedragen aan een door de gemeenteraad te benoemen accountant. De omvang van de dienstverlening bestaat uit de volgende onderdelen: a. De controle van de jaarrekening (inclusief wettelijk vereiste verklaringen, waaronder SiSa); b. De interim controle; c. De natuurlijke adviesfunctie; De omvang van de dienstverlening bestaat uit de volgende onderdelen: a. De controle van de jaarrekening (inclusief wettelijk vereiste verklaringen, waaronder SiSa); b. De interim controle; c. De natuurlijke adviesfunctie; Geraamde waarde (gehele looptijd 4+2 jaar) = €1.320.000,-
Interne Kennung: TN550350
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79210000 Rechnungslegung und -prüfung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Accountantsdienstverlening OWO-gemeenten
Beschreibung: Volgens de Controleverordeningen zal de accountantscontrole, als bedoeld in artikel 213 Gemeentewet, worden opgedragen aan een door de gemeenteraad te benoemen accountant. De omvang van de dienstverlening bestaat uit de volgende onderdelen: a. De controle van de jaarrekening (inclusief wettelijk vereiste verklaringen, waaronder SiSa); b. De interim controle; c. De natuurlijke adviesfunctie;
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Controlewerkzaamheden buiten de jaarrekening, Assurance-opdrachten, Controle van verbonden partijen etc.