See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzęgieł i układów hamulcowych do maszyn i urządzeń dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 291-4
Beschreibung: Postępowanie o udzielenie zamówieniu sektorowego na dostawę sprzęgieł i układów hamulcowych do maszyn i urządzeń prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2011 r. (Dz. U. poz. 2019 ze zm.).
Vorherige Bekanntmachung: 199035-2025
Interne Kennung: 702500414
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42141500 Kupplungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: umowa nr 702501749
Beschreibung: umowa z Wykonawcą: PHU ROXY D. Piszczek, E. Piszczek Sp. J. na dostawę sprzęgieł i układów hamulcowych do maszyn i urządzeń - zad. 6, 9, 14, 17, 18, 23, 24, 32, 35, 42, 43, 44.1, 44.19, 44.21, 44.34
Interne Kennung: umowa nr 702501749
Los: LOT-0002
Titel: umowa nr 702501750
Beschreibung: umowa z Wykonawcą: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KOMSTAL Tomasz Michalski na dostawę sprzęgieł i układów hamulcowych do maszyn i urządzeń - zad. 1, 2, 44.11, 44.15, 44.27
Interne Kennung: umowa nr 702501750
Los: LOT-0003
Titel: umowa nr 702501751
Beschreibung: umowa z Wykonawcą: Fabryka Elementów Napędowych FENA Sp. z o.o. na dostawę sprzęgieł i układów hamulcowych do maszyn i urządzeń - zad. 44.2, 44.3, 44.12, 44.16, 44.20, 44.24, 44.28, 44.32
Interne Kennung: umowa nr 702501751
Los: LOT-0004
Titel: umowa nr 702501752
Beschreibung: umowa z Wykonawcą: ZERKOPOL Sp. z o.o. na dostawę sprzęgieł i układów hamulcowych do maszyn i urządzeń - zad. 8, 10, 12, 13, 15, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 29, 31, 34, 38, 39, 40, 41, 44.4, 44.5, 44.6, 44.7, 44.8, 44.9, 44.14, 44.17, 44.18, 44.22, 44.25, 44.26, 44.29, 44.30, 44.31, 44.33, 44.35
Interne Kennung: umowa nr 702501752
Los: LOT-0005
Titel: umowa nr 702501753
Beschreibung: umowa z Wykonawcą: Firma Produkcyjno-Handlowa DUBAN Jacek Dubiel na dostawę sprzęgieł i układów hamulcowych do maszyn i urządzeń - zad. 16
Interne Kennung: umowa nr 702501753
Los: LOT-0006
Titel: umowa nr 702501754
Beschreibung: umowa z Wykonawcą: GRENEVIA S.A. na dostawę sprzęgieł i układów hamulcowych do maszyn i urządzeń - zad. 5
Interne Kennung: umowa nr 702501754