See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o konkursie ofert na udzielenie świadczeń zdrowotnych
Beschreibung: Przedmiotem konkursu ofert jest udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przez lekarza specjalistę lub specjalistę drugiego stopnia w zakresie neurologii w rodzaju ambulatoryjnej opieki specjalistycznej (od ok. średnio 128 godzin do ok średnio 170 godzin miesięcznie) w konsultacyjnej poradni neurologicznej ŚCO w Kielcach
Interne Kennung: IDP.0245.26.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001