2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a instalace ETCS do lokomotiv řad 742 společnosti IDS CARGO a.s.
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je Dodávka a instalace ETCS do lokomotiv společnosti IDS CARGO a.s. v podobě jednoho prototypového vozidla řady 742 a tří sérií řady 742. Předmět plnění musí splňovat požadavky na technickou specifikaci uvedenou v rámci přílohy č. 2 této ZD - Technická specifikace předmětu zadávacího řízení a přílohy č. 1 této ZD – návrhu smlouvy o dílo. Doba a místo plnění veřejné zakázky Zadavatel požaduje, aby zhotovitel zahájil plnění předmětu veřejné zakázky dle této zadávací dokumentace po podpisu smlouvy. Zahájené prací se předpokládá v termínu červenec/2025. Zadavatel požaduje dokončení předmětu zadávacího řízení v souladu s přílohou č. 1 (Návrh smlouvy o dílo) této zadávací dokumentace, která definuje jednotlivé milníky. Nejzazší termín dokončení díla je do 31.10.2027. Harmonogram a upřesňující harmonogram je definován dle přílohy č. 1 (Návrh smlouvy o dílo) této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Dodávka a instalace ETCS do lokomotiv řad 742 společnosti IDS CARGO a.s.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51612000 Installation von Datenverarbeitungsanlagen, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware, 50223000 Instandsetzung von Lokomotiven, 50221000 Reparatur und Wartung von Lokomotiven
5. Los
Los: LOT-0001