See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „eTwinning“ ekspertų (ambasadorių ir kokybės ženklelių paraiškų vertintojų) paslaugos
Beschreibung: Perkančioji organizacija numato įsigyti „eTwinning“ programos ambasadorių veiklų ir „eTwinning“ kokybės ženklelių paraiškų vertinimo paslaugas. Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 1 priede. Pirkimo objektas skaidomas į 17 pirkimo dalių.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79900000 Veschiedene Dienstleistungen für Unternehmen und andere Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „eTwinning“ programos ambasadorių veiklos Alytaus apskritis 1
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: „eTwinning“ programos ambasadorių veiklos Kauno apskritis 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: „eTwinning“ programos ambasadorių veiklos Kauno apskritis 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: „eTwinning“ programos ambasadorių veiklos Klaipėdos apskritis 4
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: „eTwinning“ programos ambasadorių veiklos Marijampolės apskritis 5
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: „eTwinning“ programos ambasadorių veiklos Marijampolės apskritis 6
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: „eTwinning“ programos ambasadorių veiklos Panevėžio apskritis 7
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: „eTwinning“ programos ambasadorių veiklos Panevėžio apskritis 8
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: „eTwinning“ programos ambasadorių veiklos Šiaulių apskritis 9
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: „eTwinning“ programos ambasadorių veiklos Tauragės apskritis 10
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: „eTwinning“ programos ambasadorių veiklos Telšių apskritis 11
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: „eTwinning“ programos ambasadorių veiklos Utenos apskritis 12
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: „eTwinning“ programos ambasadorių veiklos Vilniaus apskritis 13
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: „eTwinning“ kokybės ženklelių paraiškų vertinimo paslaugos 14
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: „eTwinning“ kokybės ženklelių paraiškų vertinimo paslaugos 15
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: „eTwinning“ kokybės ženklelių paraiškų vertinimo paslaugos 16
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: „eTwinning“ kokybės ženklelių paraiškų vertinimo paslaugos 17
Interne Kennung: 17