2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej do obiektów MPK – Łódź Spółka z o.o. w 2026 r.
Beschreibung: 1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: dostawa energii elektrycznej dla MPK – Łódź Spółka z o.o., do obiektów Zamawiającego wskazanych w załącznikach nr 2B, 7B i 7C do SWZ. Dostawa energii elektrycznej odbywać się będzie na warunkach określonych w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (tekst jednolity: Dz. U. z 2024 r. poz. 266 z późn. zm.) oraz na podstawie przepisów wykonawczych do tej ustawy, Taryfie dla energii elektrycznej sprzedawcy, Taryfie dla usług dystrybucji energii elektrycznej właściwego Operatora Systemu Dystrybucyjnego (Taryfie OSD), Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej (IRiESD) oraz zgodnie z innymi ogólnie obowiązującymi przepisami prawa. 2.Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych w podziale na następujące zadania: Zadanie nr 1: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej (sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji) do obiektów Zamawiającego wskazanych w załącznikach nr 7B i 7C do SWZ; Zadanie nr 2: Sprzedaż energii elektrycznej do obiektów Zamawiającego wskazanych w załączniku nr 2B do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany złożyć ofertę na jedną część/zadanie lub na całość przedmiotu zamówienia. 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach nr: 7A, 7B, 7C oraz 2B do SWZ.
Interne Kennung: WZ-091-91/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität, 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej dla MPK – Łódź Spółka z o.o., do obiektów Zamawiającego wskazanych w załącznikach nr 7B i 7C do SWZ.
Beschreibung: 1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest:Kompleksowa dostawa energii elektrycznej (sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji) do obiektów Zamawiającego wskazanych w załącznikach nr 7B i 7C do SWZ; 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach nr: 7A, 7B, 7C.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie korzysta się z prawa opcji w przedmiotowym postępowaniu
Los: LOT-0002
Titel: Sprzedaż energii elektrycznej dla MPK – Łódź Spółka z o.o., do obiektów Zamawiającego wskazanych w załączniku nr 2B do SWZ.
Beschreibung: 1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest:Sprzedaż energii elektrycznej dla MPK – Łódź Spółka z o.o., do obiektów Zamawiającego wskazanych w załączniku nr 2B do SWZ. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach nr: 2B i 7A.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität