See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa zakwaterowania i wyżywienia policjantów - zadanie nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa zakwaterowania i wyżywienia policjantów - zadanie nr 3. Przedmiot umowy obejmuje: 1) zakwaterowanie: a) wszystkich policjantów na terenie jednego Hotelu Aramis, zlokalizowanego w Warszawie (02-758), ul. Mangalia 3, b) w pokojach 2-osobowych o powierzchni minimum 4 m2 na 1 osobę, wyposażonych w pełen węzeł sanitarny, dwie duże szafy ubraniowe, szafkę na buty na min. 4 pary butów, wieszak wolnostojący lub naścienny z min. 4 uchwytami, dwa jednoosobowe łóżka lub tapczany o min. wymiarach 90-200 cm (z wyłączeniem łóżek piętrowych), szafki nocne w ilości zgodnej z ilością łóżek w danym pokoju, lustro oraz komplet pościeli i ręczników, c) policjanta służby dyżurnej w oddzielnym pokoju 1-osobowym, znajdującym się na tej samej kondygnacji co pokoje, o których mowa w lit b), wyposażonym w pełen węzeł sanitarny, biurko, krzesło, szafę na odzież służbową oraz szafkę na klucze od pokoi kwaterowanych policjantów. Zamawiający nie będzie składał zamówień na wyżywienie dla policjantów służby dyżurnej. 2) wyżywienie w naturze, podawane w stołówce lub restauracji, w postaci bufetowej lub serwowanej: a) w systemie całodobowym, przez 7 dni w tygodniu, w ramach trzech posiłków: w godzinach 04.00 - 10.00: śniadania składającego się każdorazowo z ciepłego posiłku, pieczywa, tzw. zimnej płyty (wędlina, sery, warzywa, owoce, dżemy, płatki śniadaniowe, mleko, masło, itp.), herbaty, kawy; w godzinach 11.00 - 18.00: obiadu dwudaniowego (o temperaturze dania nie niższej niż odpowiednio: a) 75 oC - zupa, b) 65 oC - drugie danie) składającego się każdorazowo z zupy, drugiego dania, kompotu lub napoju owocowego (nie dopuszcza się podawania wody mineralnej jako jedynego napoju do obiadu) oraz deseru (owoce, ciasto), w godzinach 19.00 - 01.00: kolacji składającej się każdorazowo z ciepłego posiłku, pieczywa, tzw. zimnej płyty (wędlina, sery, warzywa, owoce, dżemy, płatki śniadaniowe, mleko, masło, itp.), herbaty, kawy; Zamawiający zastrzega sobie możliwość zamiany każdego posiłku na prowiant, który powinien być zapakowany próżniowo (m.in. wędliny, sery oraz produkty łatwo psujące) z wyłączeniem owoców i puszek. Wszystkie elementy wchodzące w skład prowiantu dla jednej osoby będą zapakowane w wytrzymałą torbę. Skład prowiantu będzie każdorazowo odpowiadał wartości pieniężnej posiłku, za który nastąpi zamiana. W wyjątkowych sytuacjach godziny posiłków, o których mowa w pkt. 2) lit. a), mogą ulec zmianie tak, by dostosować je do godzin służby policjantów. O każdej zmianie Zamawiający będzie informował Wykonawcę z odpowiednim wyprzedzeniem.
Interne Kennung: WZP-2062/26/108/Z
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55270000 Dienstleistungen von Frühstückspensionen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa zakwaterowania i wyżywienia policjantów - zadanie nr 3. Przedmiot umowy obejmuje: 1) zakwaterowanie: a) wszystkich policjantów na terenie jednego Hotelu Aramis, ul. Mangalia 3b, 02-758 Warszawa; b) w pokojach 2-osobowych o powierzchni minimum 4 m2 na 1 osobę, wyposażonych w pełen węzeł sanitarny, dwie duże szafy ubraniowe, szafkę na buty na min. 4 pary butów, wieszak wolnostojący lub naścienny z min. 4 uchwytami, dwa jednoosobowe łóżka lub tapczany o min. wymiarach 90-200 cm (z wyłączeniem łóżek piętrowych), szafki nocne w ilości zgodnej z ilością łóżek w danym pokoju, lustro oraz komplet pościeli i ręczników, c) policjanta służby dyżurnej w oddzielnym pokoju 1-osobowym, znajdującym się na tej samej kondygnacji co pokoje, o których mowa w lit b), wyposażonym w pełen węzeł sanitarny, biurko, krzesło, szafę na odzież służbową oraz szafkę na klucze od pokoi kwaterowanych policjantów. Zamawiający nie będzie składał zamówień na wyżywienie dla policjantów służby dyżurnej. 2) wyżywienie w naturze, podawane w stołówce lub restauracji, w postaci bufetowej lub serwowanej: a) w systemie całodobowym, przez 7 dni w tygodniu, w ramach trzech posiłków: w godzinach 04.00 - 10.00: śniadania składającego się każdorazowo z ciepłego posiłku, pieczywa, tzw. zimnej płyty (wędlina, sery, warzywa, owoce, dżemy, płatki śniadaniowe, mleko, masło, itp.), herbaty, kawy; w godzinach 11.00 - 18.00: obiadu dwudaniowego (o temperaturze dania nie niższej niż odpowiednio: a) 75 oC - zupa, b) 65 oC - drugie danie) składającego się każdorazowo z zupy, drugiego dania, kompotu lub napoju owocowego (nie dopuszcza się podawania wody mineralnej jako jedynego napoju do obiadu) oraz deseru (owoce, ciasto), w godzinach 19.00 - 01.00: kolacji składającej się każdorazowo z ciepłego posiłku, pieczywa, tzw. zimnej płyty (wędlina, sery, warzywa, owoce, dżemy, płatki śniadaniowe, mleko, masło, itp.), herbaty, kawy; Zamawiający zastrzega sobie możliwość zamiany każdego posiłku na prowiant, który powinien być zapakowany próżniowo (m.in. wędliny, sery oraz produkty łatwo psujące) z wyłączeniem owoców i puszek. Wszystkie elementy wchodzące w skład prowiantu dla jednej osoby będą zapakowane w wytrzymałą torbę. Skład prowiantu będzie każdorazowo odpowiadał wartości pieniężnej posiłku, za który nastąpi zamiana. W wyjątkowych sytuacjach godziny posiłków, o których mowa w pkt. 2) lit. a), mogą ulec zmianie tak, by dostosować je do godzin służby policjantów. O każdej zmianie Zamawiający będzie informował Wykonawcę z odpowiednim wyprzedzeniem.