See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs na udzielanie świadczeń zdrowotnych
Beschreibung: udzielanie kompleksowych świadczeń zdrowotnych przez lekarza specjalistę z zakresu radioterapii onkologicznej w Klinice/Dziale Radioterapii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii SPZOZ w Kielcach, ul. Artwińskiego 3, 25-734 Kielce, w tym do pełnienia funkcji Pełnomocnika ds. Krajowej Sieci Onkologicznej oraz udział w międzynarodowych projektach badawczych, (Kod CPV 85121200-5: Specjalistyczne usługi medyczne).
Interne Kennung: IDP.0245.32.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: konkurs na udzielanie świadczeń zdrowotnych