2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia ulic, dróg i innych otwartych terenów publicznych na terenie Gminy Miasto Lębork w latach 2025-2028
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia ulic, dróg i innych otwartych terenów publicznych na terenie Gminy Miasto Lębork, to jest podjęcie wszelkich czynności niezbędnych do zapewnienia oświetlenia na wyznaczonym obszarze, przy wykorzystaniu posiadanej infrastruktury stanowiącej własność ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie. 2. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do podjęcia i wykonania wszelkich czynności niezbędnych do zapewnienia oświetlenia na wskazanym obszarze, w tym do: 1) wykonywania usługi przy wykorzystaniu posiadanej infrastruktury oraz majątku Zamawiającego; 2) utrzymania posiadanej infrastruktury wykorzystywanej do wykonywania usługi w dobrym stanie technicznym, umożliwiającym świadczenie usługi o należytej jakości na zasadach ciągłych, w tym przeprowadzania napraw, remontów lub wymiany awaryjnej poszczególnych urządzeń wchodzących w skład tej infrastruktury, w zakresie, w jakim zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wedle najlepszej profesjonalnej wiedzy Wykonawcy i ustalonych zwyczajów, jest to niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania infrastruktury; 3) utrzymania majątku Zamawiającego wykorzystywanego do wykonywania usługi w dobrym stanie technicznym, umożliwiającym świadczenie usługi o należytej jakości na zasadach ciągłych, w tym przeprowadzania napraw, wymiany awaryjnej poszczególnych urządzeń wchodzących w skład tej infrastruktury, w zakresie, w jakim zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wedle najlepszej profesjonalnej wiedzy Wykonawcy i ustalonych zwyczajów, jest to niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania majątku Zamawiającego; 4) bieżącego monitorowania sprawności infrastruktury i majątku Zamawiającego; 5) zapewnienia oświetlenia w obszarze funkcjonowania infrastruktury i majątku Zamawiającego (w porze od zmierzchu do świtu); 3. Zamawiający zobowiązany będzie do współdziałania z Wykonawcą w dobrej wierze, w tym w szczególności do: a) niezwłocznego informowania Wykonawcy o wszelkich zdarzeniach mogących mieć znaczenie dla warunków lub zakresu wykonywania usługi przez Wykonawcę; b) udostępnienia Wykonawcy majątku Zamawiającego na potrzeby wykonania usługi. c) uczestniczenia w czynnościach kontrolnych.
Interne Kennung: UTK.ZP.271.22.2024
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001