See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vegyszerek és fogyóeszközök beszerzése VI.
Beschreibung: Az NSZKK használatában álló laboratóriumi eszközein elvégzendő vizsgálatokhoz szükséges vegyszerek, fogyóanyagok, továbbá eszközök beszerzésére és szállítására irányuló a közbeszerzésekről szóló 2015. évi CXLIII törvény (a továbbiakban: Kbt.) 105. § (1) bekezdés a) pontja szerinti keretmegállapodás megkötése. Ajánlatkérő felhívja Ajánlattevők figyelmét, hogy az Ajánlatkérő által kiadott árazatlan Műszaki-kereskedelmi táblázatban megadott tételek reprezentatív mennyiségek, amelyek kizárólag az ajánlatok összehasonlíthatóságát szolgálják. Beszerzés mennyisége: Az 1. részben nettó 345 350 forint értékben; A 4. részben nettó 227 350 forint értékben; A 7. részben nettó 3 413 600 forint értékben; A 10. részben nettó 5 090 733 forint értékben; A 11. részben nettó 1 919 148 forint értékben; A 12. részben nettó 226 032 forint értékben;
Vorherige Bekanntmachung: 496554-2025
Interne Kennung: EKR001127612025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Laboratóriumi üveg
Beschreibung: NSZKK részére szükséges laboratóriumi üveg termékek beszerzése . Teljesítés helyére történő szállítás Ajánlattevő feladata. Jelen keretmegállapodásos eljárás alapján megkötésre kerülő Keretmegállapodás (továbbiakban KM) 2. részében Ajánlatkérő egyedileg felmerülő igényeit a Kbt.105. § (1) bek.a) pont szerint rendeli meg. A KM 2. részében a kereskedelmi-műszaki táblázatban szereplő termékeket az értékelési szempontra (legalacsonyabb ár) adott ajánlattevői áron köteles szállítani. A KM 2. részének szabályai:Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pont alapján Ajánlatkérő egyedileg felmerülő igénye alapján, a konkrétan megrendelni kívánt specifikációjú termékek megnevezését és mennyiségét feltüntetve közvetlen megrendelést küld a nyertes ajánlattevő részére. Ajánlatkérő egy ajánlattevővel köti meg a keretmegállapodást. A szerződés feltételei ismertek és a keretmegállapodásban rögzítettek. Ajánlatkérőnek a KM 2. részében keretmegállapodásban megrendelési kötelezettsége nem áll fenn.
Interne Kennung: EKR001127612025/1
Los: LOT-0004
Titel: GC labor felszerelések
Beschreibung: NSZKK részére GC labor fogyóanyagok beszerzése. Teljesítés helyére történő szállítás Ajánlattevő feladata. Jelen keretmegállapodásos eljárás alapján megkötésre kerülő Keretmegállapodás (továbbiakban KM) 2. részében Ajánlatkérő egyedileg felmerülő igényeit a Kbt.105. § (1) bek.a) pont szerint rendeli meg. A KM 2. részében a kereskedelmi-műszaki táblázatban szereplő termékeket az értékelési szempontra (legalacsonyabb ár) adott ajánlattevői áron köteles szállítani. A KM 2. részének szabályai: Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pont alapján Ajánlatkérő egyedileg felmerülő igénye alapján konkrétan megrendelni kívánt specifikációjú termékek és mennyisége alapján közvetlen megrendelést küld a nyertes ajánlattevő részére. Ajánlatkérő egy ajánlattevővel köti meg a keretmegállapodást. A szerződés feltételei ismertek és a keretmegállapodásban rögzítettek. Ajánlatkérőnek a KM 2. részében keretmegállapodásban megrendelési kötelezettsége nem áll fenn.
Interne Kennung: EKR001127612025/4
Los: LOT-0007
Titel: Kolonnák és eluensszűrők
Beschreibung: NSZKK részére kolonnák és eluensszűrők beszerzése.Teljesítés helyére történő szállítás Ajánlattevő feladata. Jelen keretmegállapodásos eljárás alapján megkötésre kerülő Keretmegállapodás (továbbiakban KM) 2. részében Ajánlatkérő egyedileg felmerülő igényeit a Kbt.105. § (1) bek.a) pont szerint rendeli meg. A KM 2. részében a kereskedelmi-műszaki táblázatban szereplő termékeket az értékelési szempontra (legalacsonyabb ár) adott ajánlattevői áron köteles szállítani. A KM 2. részének szabályai: Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pont alapján Ajánlatkérő egyedileg felmerülő igénye alapján konkrétan megrendelni kívánt specifikációjú termékek és mennyisége alapján közvetlen megrendelést küld a nyertes ajánlattevő részére. Ajánlatkérő egy ajánlattevővel köti meg a keretmegállapodást. A szerződés feltételei ismertek és a keretmegállapodásban rögzítettek. Ajánlatkérőnek a KM 2. részében keretmegállapodásban megrendelési kötelezettsége nem áll fenn.
Interne Kennung: EKR001127612025/7
Los: LOT-0010
Titel: Tisztítószerek és védőfelszerelések
Beschreibung: NSZKK részére tisztító és védőfelszerelések beszerzése.Teljesítés helyére történő szállítás Ajánlattevő feladata. Jelen keretmegállapodásos eljárás alapján megkötésre kerülő Keretmegállapodás (továbbiakban KM) 2. részében Ajánlatkérő egyedileg felmerülő igényeit a Kbt.105. § (1) bek.a) pont szerint rendeli meg. A KM 2. részében a műszaki -kereskedelmi táblázatban szereplő termékeket az értékelési szempontra (legalacsonyabb ár) adott ajánlattevői áron köteles szállítani. A KM 2. részének szabályai: Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pont alapján Ajánlatkérő egyedileg felmerülő igénye alapján konkrétan megrendelni kívánt specifikációjú termékek és mennyisége alapján közvetlen megrendelést küld a nyertes ajánlattevő részére. Ajánlatkérő egy ajánlattevővel köti meg a keretmegállapodást. A szerződés feltételei ismertek és a keretmegállapodásban rögzítettek. Ajánlatkérőnek a KM 2. részében keretmegállapodásban megrendelési kötelezettsége nem áll fenn.
Interne Kennung: EKR001127612025/10
Los: LOT-0011
Titel: Védőeszközök, fogyóeszközök
Beschreibung: NSZKK részére védőeszközök és fogyóeszközök beszerzése .Teljesítés helyére történő szállítás Ajánlattevő feladata. Jelen keretmegállapodásos eljárás alapján megkötésre kerülő Keretmegállapodás (továbbiakban KM) 2. részében Ajánlatkérő egyedileg felmerülő igényeit a Kbt.105. § (1) bek.a) pont szerint rendeli meg. A KM 2. részében a műszaki -kereskedelmi táblázatban szereplő termékeket az értékelési szempontra (legalacsonyabb ár) adott ajánlattevői áron köteles szállítani. A KM 2. részének szabályai: Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pont alapján Ajánlatkérő egyedileg felmerülő igénye alapján konkrétan megrendelni kívánt specifikációjú termékek és mennyisége alapján közvetlen megrendelést küld a nyertes ajánlattevő részére. Ajánlatkérő egy ajánlattevővel köti meg a keretmegállapodást. A szerződés feltételei ismertek és a keretmegállapodásban rögzítettek.
Interne Kennung: EKR001127612025/11
Los: LOT-0012
Titel: Védőruha
Beschreibung: NSZKK részére védőruha beszerzése. Teljesítés helyére történő szállítás Ajánlattevő feladata. Jelen keretmegállapodásos eljárás alapján megkötésre kerülő Keretmegállapodás (továbbiakban KM) 2. részében Ajánlatkérő egyedileg felmerülő igényeit a Kbt.105. § (1) bek.a) pont szerint rendeli meg. A KM 2. részében a kereskedelmi-műszaki táblázatban szereplő termékeket az értékelési szempontra (legalacsonyabb ár) adott ajánlattevői áron köteles szállítani. A KM 2. részének szabályai: Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pont alapján Ajánlatkérő egyedileg felmerülő igénye alapján konkrétan megrendelni kívánt specifikációjú termékek és mennyisége alapján közvetlen megrendelést küld a nyertes ajánlattevő részére. Ajánlatkérő egy ajánlattevővel köti meg a keretmegállapodást. A szerződés feltételei ismertek és a keretmegállapodásban rögzítettek. Ajánlatkérőnek a KM 2. részében keretmegállapodásban megrendelési kötelezettsége nem áll fenn.
Interne Kennung: EKR001127612025/12