2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky přístrojů, zařízení, náhradního materiálu pro běžnou údržbu a provoz stávajících systému SSZ (SWARCO, Siemens/YUNEX, Cross a ostatních příslušenství)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky přístrojů, zařízení a materiálu, podrobně rozdělených do jednotlivých kategorií: 1. kategorie přístrojů, zařízení a materiálu technologie Swarco; 2. kategorie přístrojů, zařízení a materiálu technologie Siemens / YUNEX; 3. kategorie přístrojů, zařízení a materiálu technologie Cross; 4. kategorie ostatních zařízení, příslušenství a materiálů pro běžný provoz stávajících systémů SSZ.
Interne Kennung: MKS_06_2021_DNS
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44500000 Werkzeug, Schlösser, Schlüssel, Scharniere, Verbindungselemente, Ketten und Federn, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 45233294 Installation von Straßenverkehrssignalen, 51200000 Installation von Mess-, Kontroll-, Prüf- und Navigationsgeräten, 50232200 Wartung von Straßenlichtsignalen, 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung, 79990000 Verschiedene Dienstleistungen für Unternehmen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rámcová smlouva na dodávky skříněk ručního řízení pro SSZ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření Rámcové smlouvy s jedním (1) dodavatelem na dvacet čtyři (24) měsíců na dodávky skříněk ručního řízení pro servis světelných signalizačních zařízení v rozsahu dle jednotlivých příloh.
Interne Kennung: DNS_MKS_06_2021_K4_2024_(09)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si dle § 100 odst. 1 a odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku na veřejnou zakázku, přičemž obě tyto vyhrazené změny jsou blíže popsány v Rámcové smlouvě.