534731-2025 - Wettbewerb
Polen – Server – Dostawa i montaż platformy wirtualizacyjnej wraz ze wsparciem technicznym, gwarancją na okres 60 miesięcy oraz wdrożeniem rozwiązania
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i montaż platformy wirtualizacyjnej wraz ze wsparciem technicznym, gwarancją na okres 60 miesięcy oraz wdrożeniem rozwiązania
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż platformy wirtualizacyjnej wraz ze wsparciem technicznym, gwarancją na okres 60 miesięcy oraz wdrożeniem rozwiązania 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający w myśl art. 139 ustawy Pzp przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający jest administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE dalej „RODO”. 5. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy eZamówienia Urzędu Zamówień Publicznych - https://ezamowienia.gov.pl/pl/. 6. Zamawiający zastrzega, iż zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 7. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, według wymagań ściśle określonych w SWZ. 8. Zamawiający nie udzieli zamówienia jeśli zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dot. środków organizacyjnych w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (DZ. Urz. UE nr L 229/1 z 31.7.2014) oraz wykluczy Wykonawcę w przypadku zaistnienia co najmniej jednej z przesłanek wykluczenia określonych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 507) – w celu potwierdzenia braku postaw do wykluczenia należy złożyć wraz z ofertą oświadczenie stanowiące załącznik nr 8 do Formularza oferty. 9. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot Umowy w następujących terminach: 9.1. Projekt techniczny zostanie przygotowany w ciągu 15 Dni Roboczych od dnia zawarcia Umowy. Zamawiający dostarczy istotne informacje dla jego opracowania w terminie 3 Dni Roboczych od podpisania Umowy; 9.2. Dostawa platformy wirtualizacyjnej w zakresie Urządzeń i Oprogramowania do Lokalizacji zostanie zrealizowana w terminie do 25 Dni Roboczych od dnia zawarcia Umowy. Zamawiający zastrzega sukcesywne dostawy, tj. pojedynczo do każdej Lokalizacji z założeniem przerwy maksymalnie do 2 Dni Roboczych pomiędzy dostawami. Wykonawca jest zobowiązany do uprzedniego poinformowania Zamawiającego o planowanym terminie dostawy na co najmniej 2 Dni Robocze przed tym terminem; 9.3. Szczegółowy harmonogram Wdrożenia wraz z propozycją scenariuszy testowych Wykonawca przedstawi w terminie do 10 Dni Roboczych od dnia zawarcia umowy. W celu uniknięcia wszelkich wątpliwości Zamawiający zastrzega na swoją rzecz prawo przedstawienia własnych scenariuszy testowych. 9.4. Wdrożenie platformy wirtualizacyjnej i wykonanie Dokumentacji Powykonawczej zostanie zrealizowane w terminie do 15 Dni Roboczych od dnia podpisania Protokołu Odbioru Dostawy do ostatniej Lokalizacji; 9.5. Wsparcie techniczne będzie realizowane od dnia podpisania przez Zamawiającego bez zastrzeżeń Protokołu Odbioru Końcowego; 9.6. Wykonawca zrealizuje szkolenia dla administratorów z zakresu opisanego poniżej w OPZ w terminie 20 Dni Roboczych od dnia podpisania przez Zamawiającego bez zastrzeżeń Protokołu Odbioru Końcowego platformy wirtualizacyjnej. 10. Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami określonymi w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz kryteriami oceny ofert określonymi w opisie kryteriów oceny ofert w pkt. 19 Rozdziału I SWZ (zgodnie z punktem 6 Rozdziału I SWZ -Instrukcja dla Wykonawców). 11. Zamawiający przeprowadził wstępne konsultacje rynkowe w zakresie przedmiotu niniejszego zamówienia (data opublikowania ogłoszenia o wstępnych konsultacjach rynkowych na stronie internetowej Zamawiającego - 21.03.2024 r., data zakończenia - 16.07.2024 r.).
Interne KennungCOI-ZAK.262.13.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32422000 Netzkomponenten, 71356300 Technische Unterstützung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibungzgodnie z OPZ