See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Primo - Chromebooks en toebehoren
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van Chromebooks en toebehoren ten behoeve van stichting Primo. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Chromebooks.
Vorherige Bekanntmachung: 637219-2021
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er is een dynamisch aankoopsysteem ingesteld
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000