2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Inspekcji Weterynaryjnej Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii we Wrocławiu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (sprzedaż) energii elektrycznej na potrzeby Inspekcji Weterynaryjnej Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii we Wrocławiu (IW WIW we Wrocławiu) o łącznej szacunkowej wysokości w okresie 24 miesięcy – 951 476 kWh, dla następujących Punktów Poboru Energii (PPE): 1) PPE (1) - nr 590322415100885801, IW WIW we Wrocławiu, Zakład Higieny Weterynaryjnej, ul. Januszowicka 48, 53-135 Wrocław, obiekt laboratoryjny, 2) PPE (2) - nr 590322415103513367, IW WIW we Wrocławiu, ul. Januszowicka 48, 53-135 Wrocław, obiekt biurowy, 3) PPE (3) - nr 590322415102069278, IW WIW we Wrocławiu, ul. Januszowicka 48, 53-135 Wrocław, obiekt biurowy, 4) PPE (4) - nr 590322412100173709, IW WIW we Wrocławiu, Zakład Higieny Weterynaryjnej, Ziemnice ul. Legnicka 12, 59-220 Legnica, obiekt laboratoryjny, 5) PPE (5) - nr 590322412100534234, IW WIW we Wrocławiu, Zakład Higieny Weterynaryjnej, Ziemnice ul. Legnicka 12, 59-220 Legnica, obiekt laboratoryjny. 2. Łączna szacunkowa wysokość energii elektrycznej, o której mowa w pkt 1, ma charakter orientacyjny, służący do porównania ofert i w żadnym wypadku nie stanowi ze strony Zamawiającego zobowiązania do zakupu energii w podanej ilości. Wykonawcy nie będzie przysługiwało jakiekolwiek roszczenie z tytułu niepobrania przez Zamawiającego przewidywanej ilości energii. 3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: WIWgsp.272.07.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia lub zmniejszenia przedmiotu zamówienia nie więcej niż o 10% łącznej szacunkowej ilości energii elektrycznej, określonej w pkt. 1, składającej się z cząstkowych ilości wskazanych w formularzu cenowym (załącznik nr 2 do SWZ).