See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi w zakresie obsługi ruchowej stacji elektroenergetycznych 400/110 kV Ostrowiec i 220/110 kV Rożki oraz korzystania z infrastruktury ogólnej i technicznej stacji dzielonych 400/110 kV Ostrowiec, 220/110 kV Kielce Piaski, 220/110 kV Radkowice i 220/110 kV Rożki.
Beschreibung: Świadczenie usługi w zakresie obsługi ruchowej stacji elektroenergetycznych 400/110 kV Ostrowiec i 220/110 kV Rożki oraz korzystania z infrastruktury ogólnej i technicznej stacji dzielonych 400/110 kV Ostrowiec, 220/110 kV Kielce Piaski, 220/110 kV Radkowice i 220/110 kV Rożki zgodnie z przekazanym zaproszeniem do negocjacji.
Interne Kennung: 2024/WNP-0404
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Świadczenie usługi w zakresie obsługi ruchowej stacji elektroenergetycznych 400/110 kV Ostrowiec i 220/110 kV Rożki oraz korzystania z infrastruktury ogólnej i technicznej stacji dzielonych 400/110 kV Ostrowiec, 220/110 kV Kielce Piaski, 220/110 kV Radkowice i 220/110 kV Rożki; zgodnie z przekazanym zaproszeniem do negocjacji.