534824-2026 - Ergebnis
Rumänien – Antineoplastische Mittel – MEDICAMENTE PN NATIONALE SI DIVERSE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MEDICAMENTE PN NATIONALE SI DIVERSE
Beschreibung: Autoritatea contractanta doreste sa raspunda necesitatilor identificate in cadrul spitalului,in baza referatului de necesitate nr.3109/ 10.02.2026 aprobat de conducerea unitatii si avizate prin Hotararea nr. 1/27.01.2026 a Consiliului de Administratie al Spitalului Judetean de Urgenta Satu Mare,actualizate conform publicarii modificarilor CANAMED. Misiunea SJUSM este prestarea unui act medical de calitate, într-un mediu sigur și confortabil,astfel încât pacienții să beneficieze de cele mai bune îngrijiri.Principiul de baza al politicii noastre in domeniul calitatii este orientarea catre pacient pentru ai identifica cat mai exact nevoile si asteptarile si a le satisface prin furnizarea de ingrijiri individualizate,tratand pacientul in unicitatea lui si nu boala ca patent general conceptualizat. In realizarea obiectivelor specifice ale institutiei este indispensabil rolul medicamentelor furnizate pacieților deoarece influențează în mod direct actul medical,gradul de satisfacție al pacienului și rezultatele obținute.Nu ne putem permite punerea in pericol a sanatatii si vietii pacientilor prin expunerea la riscurile associate lipsei medicametelor.Astfel, in contextual celor mai sus mentionate, cu scopul asigurarii continuitatii aprovizionarii cu medicamente, autoritatea contractanta a organizat prezenta procedura de achizitie. Frecventa si valoarea contractelor ce vor fi atribuite: CS: anual sau ori de cate ori este necesar, in functie de numarul de internari. AC: Pentru fiecare lot in parte, cant est min si cant est max in conformitate cu prevederile CS-ANEXA ; CS: Pentru fiecare lot in parte, cant est max in conformitate cu prevederile CS-ANEXA; CS: Pentru fiecare lot in parte, val. max a unui CS in conformitate cu prevederile CS-ANEXA; Contractele subsecvente se vor incheia in functie de necesitatile autoritatii contractante, cantitatile minime si maxime fiind estimate. Termenul limita in care AC va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari /informatii suplimentare va fi a 11 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor conform art.160 coraborat cu art.161 din Legea 98/2016 cu modificarile si completarile ulterioare. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor : 20 zile.
Interne Kennung: 3963722_2026_PAAPD1599786
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ACIDUM ZOLENDRONICUM 5mg/100ml sol perf punga
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 2160 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 4320 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 1328810.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 2657620.80 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 885873.60
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: ACIDUM ZOLENDRONICUM 4 mg/5 ml conc pt sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 2160 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 386197.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=772394.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 257464.80
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3.1 BEVACIZUMABUM 25 mg/ml - 4 ml conc+solv pt sol perf flacon __3.2 BEVACIZUMABUM 26 mg/ml - 16 ml conc+solv pt sol perf flacon
Beschreibung: 3.1 BEVACIZUMABUM 25 mg/ml - 4 ml conc+solv pt sol perf flacon CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 2160 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 4320 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 2077617.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 4155235.20 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 1385078.40 3.2 BEVACIZUMABUM 26 mg/ml - 16 ml conc+solv pt sol perf flacon CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 2160 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 4320 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 7935040.80 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 15870081.60 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=5290027.20
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: BLEOMYCINUM SULFAS 1500 UI pulb pt sol inj/perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1800 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 65300.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 326502.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 108834.00
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: BORTEZOMIBUM 3,5 mg pulb pt sol inj/perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 360 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 723004.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 1446008.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 4820.03
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: BORTEZOMIBUM 2,5 mg pulb pt sol inj/perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 360 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 254320.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 508640.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 169546.80
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: BRENTUXIMAB VEDOTIN 50 mg pulb pt con pt sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 72 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 216 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 841862.88 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 2525588.64 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 8418.63
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: DOCETAXELUM 80mg conc pt sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 2880 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 581256.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 1550016.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 516672.00
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: DOCETAXELUM 140mg conc.ptr.sol.perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 2160 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 1259550.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 2519100.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 839700.00
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: DOCETAXELUM 120mg conc.pt.col perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 2160 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 1477710.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 2955420.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 985140.00
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: DOXURUBICINUM CLORHIDRAT 50 mg conc pt sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 1800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 118080.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 472320.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 157440.00
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: DOXURUBICINUM CLORHIDRAT 100 mg conc pt sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 4320 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 139590.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 558360.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 186120.00
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: DOXURUBICINUM CLORHIDRAT in lipozami PEG tip Caelyx sau echivalent 2mg/ml-10 ml conc pt sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1080 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 537202.80 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 1611608.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 537202.80
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: EPIRUBICINUM 50mg conc pt sol inj/perf/pulbere pt sol inj perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 2160 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 213105.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 710352.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 236784.00
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: EPIRUBICINUM 20mg conc pt sol inj/perf/pulbere pt sol inj perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 10800 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 155124.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 465372.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 155124.00
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: ETOPOSIDUM 100 mg conc pt sol inj/perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 143712.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 287424.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 95808.00
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: IFOSFAMID 1g pulb pt sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 1440 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 3600 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 206352.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 515880.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 171960.00
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: IRINOTECANUM 100mg conc pt sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 2160 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 3600 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 261878.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 436464.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 145488.00
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: METHOTREXATUM 10mg/ml-0.75ml sol inj seringa preumpluta
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1080 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 20307.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 60922.80 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 20307.60
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: METHOTREXATUM 10mg/ml-1ml sol inj seringa preumpluta
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 720 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 15328.80 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 30657.60 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 10219.20
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: MITOXANTRONUM 20 mg conc pt sol inj flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 360 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 98389.80 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 196779.60 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 65593.20
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: MIRVETUXIMABUM SORAVTANSINUM 5mg/ml-20 ml conc pt sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 216 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 432 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 3107527.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 6215054.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 2071684.80
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: OXALIPLATINUM 100 mg conc pt sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 2160 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 194745.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 649152.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 216384.00
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: PACLITAXEL - NAB 100 mg pulb pt dispersie flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 5715720.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI=11431440.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 3810480.00
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: 25.1 RITUXIMABUM 100 mg conc pt sol inj/perf flacon 25.2 RITUXIMABUM 500 mg conc pt sol inj/perf flacon
Beschreibung: SUBLOT 25.1 CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1440 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 192999.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 771998.40 SUBLOT 25.2 CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 720 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 940726.80 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 1881453.60 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 884484.00
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: TEMSTROLIMUSUM 30 mg conc pt sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 360 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 535042.80 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 1070085.60 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 356695.20
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: TOPOTECANUM 1 mg conc pt sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 2160 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 54640.80 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 163922.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 54640.80
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: TRABECTEDINUM 1mg conc pt sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 72 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 144 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 313887.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 627775.20 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 4359.55
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: TRABECTEDINUM 0.25mg conc pt sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 72 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 216 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 82182.96 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 246548.88 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 1141.43
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: VENETOCLAX 10 mg compr compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 504 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1008 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 10175.76 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 20351.52 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 6783.84
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: VENETOCLAX 100 mg compr compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 252 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1008 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 48830.04 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 195320.16 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 65106.72
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: ENFORTUMABUM VEDOTINUM 100 mg pulb pt conc pt sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 2160 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 3600 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 8388360.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 13980600.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 4660200.00
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: EFMOROCTOCOG ALFA 1000 UI pulb+solv pt sol flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 2520 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 2745813.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 6406898.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 2135632.80
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: RURIOCTOCOG ALFA PEGOL 2000UI/5ml Pulb +solv ăt sol inj flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 2160 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 5476863.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 10953727.20 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 3651242.40
Interne Kennung: 34
Haupteinstufung (cpv): 33621000 Arzneimittel für Blut und Blut bildende Organe
Los: LOT-0035
Titel: Solutie de glucoza anhidra si substanta tampon lactat pentru dializa peritoneala CAPD 3 42.50g/dl,ph=5.5 sistem cu dubla punga 2000 ml punga
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 7200 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 21600 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 523368.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 1570104.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 523368.00
Interne Kennung: 35
Haupteinstufung (cpv): 33692800 Dialyselösungen
Los: LOT-0036
Titel: COMBINATII FACTORI DE COAGULARE ( FACT II , VII ,IX SI PROTEINA C,S ) TIP BERIPLEX SAU ECHIVALENT 1000 UI pulb+solv pt sol inj flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 520 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 783576.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 1131832.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 522384.00
Interne Kennung: 36
Haupteinstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System
Los: LOT-0037
Titel: COMBINATII FACTORI DE COAGULARE ( FACT II , VII ,IX SI PROTEINA C,S ) TIP BERIPLEX SAU ECHIVALENT 500 UI pulb+solv pt sol inj flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 520 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 378594.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 546858.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 252396.00
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: FIBRINOGEN UMAN (900-1300)mg 1g pulb pt sol imj/perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 108 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 156 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 228010.68 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 329348.76 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 152007.12
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: VASOPRESINUM 40U.I./2 ml conc pt sol perf fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1040 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 154267.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 445660.80 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 205689.60
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: ISAVUCONAZOLUM 200 mg pulb pt conc pt sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 520 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 503172.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 726804.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 335448.00
Interne Kennung: 40
Haupteinstufung (cpv): 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0041
Titel: MIDAZOLAMUM 1mg/ml-50 ml sol inj/perf seringa
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 7200 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 21600 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 591768.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 1775304.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 591768.00
Interne Kennung: 41
Haupteinstufung (cpv): 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem
Los: LOT-0042
Titel: MIDAZOLAMUM 2mg/ml-50 ml sol inj/perf seringa
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 10800 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 327960.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 983880.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 327960.00
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: BRIVARACETAMUM 10mg/ml sol inj/perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 2160 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 4320 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 211183.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 422366.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 140788.80
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: RAVULIZUMABUM 1100 mg/11 ml conc pt sol perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 36 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 108 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 2656680.12 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 7970040.36 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 2656680.12
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: ALBENDAZOLUM 400 mg/10 ml susp orala flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 2160 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 2642.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 7927.20 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 2642.40
Interne Kennung: 45
Haupteinstufung (cpv): 33691200 Anthelmintika
Los: LOT-0046
Titel: ALLOPURINOLUM 100 mg compr compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 4320 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 21600 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 734.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 3672.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 1224.00
Interne Kennung: 46
Haupteinstufung (cpv): 33632300 Gichtmittel
Los: LOT-0047
Titel: ALLOPURINOLUM 200 mg compr compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 4320 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 21600 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 1900.80 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 9504.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 3168.00
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: APOMORFINA 5mg/ml-10ml sol inj in seringa pen
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 2160 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 73987.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 221961.60 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 73987.20
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: APOMORFINA 5 mg/ml sol perf cartuse
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 900 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 3600 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 178056.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 712224.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 237408.00
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: ARIPIPRAZOLUM 400 mg pubere si solvent pt dispersie inj flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 720 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 312332.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 624664.80 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 208221.60
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: ASPARTAN DE ARGININA TIP SARGENOR SAU ECHIVALENT 1g/5 ml sol orala fiola buvabila
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 2160 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 12960 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 6436.80 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 38620.80 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=12873.60
Interne Kennung: 51
Haupteinstufung (cpv): 33616000 Vitamine
Los: LOT-0052
Titel: Aspartat de arginina 950 mg+biotina 150microg+vitamina B6 1 mg+magneziu 83 mg tip Astenor energy sau echivalent 950 mg+150microg+1mg+83 mg sol orala fiola buvabila
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 2160 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 12960 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 5184.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 31104.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 10368.00
Interne Kennung: 52
Haupteinstufung (cpv): 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel
Los: LOT-0053
Titel: ASPARTAT DE POTASIU 158MG/ASPARTAT DE MG 140 MG TIP PANANGIN sau echiv 158 mg+140 mg compr compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 10800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 86400 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 5724.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 45792.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 15264.00
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: ASPARTAT DE POTASIU 316 MG/ASPARTAT DE MG 280MG TIP PANANGIN forte sau echiv 316 mg+280 mg compr compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 10800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 86400 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 10152.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 81216.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 27072.00
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: BENZATHINII PENICILLINUM 1200000UI pulb.pt sol.inj flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 3600 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 13017.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 130176.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 43392.00
Interne Kennung: 55
Haupteinstufung (cpv): 33651000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0056
Titel: CARIPRAZINUM 1,5 mg compr compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 1008 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 3024 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 7519.68 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 22559.04 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 7519.68
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: CARIPRAZINUM 3 mg compr compr
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: CARIPRAZINUM 4,5 mg compr compr
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: CARIPRAZINUM 6 mg compr compr
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: COMBINATII (Adhatoda vasica,Woodfordia aromaticum,Piper nigrum,Curcuma ,Elettaria cardamomum)tip Astha 15 sau echivalent combinatii caps caps
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 4320 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 32400 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 4233.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 31752.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 10584.00
Interne Kennung: 60
Haupteinstufung (cpv): 33674000 Husten- und Erkältungspräparate
Los: LOT-0061
Titel: COMBINATII (Adhatoda vasica,Woodfordia fruticosa,Achyranthes aspera,Solanum xanthocarpum,Syzyglum aromaticum, Acia arabica ,Syzyglum aromaticum,Piper nigrum,Curcuma longa,Enicostemma littorale,Zingiber officinalis,Piper longum,Calotropis procera,Holarrhena antidysenterica ,Elettaria cardamomum)tip
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 4320 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 38880.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 233280.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 77760.00
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: COMBINATII (BETAMETHASONUM+CLOTRIMAZO LUM+GENTAMICINUM) tip Triderm sau echivalent 0,5mg+10mg+1m g/gram crema tub
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1440 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 29944.80 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 59889.60 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 19963.20
Interne Kennung: 62
Haupteinstufung (cpv): 33631000 Dermatika
Los: LOT-0063
Titel: COMBINATII (BETAMETHASONUM+CLOTRIMAZO LUM+GENTAMICINUM) tip Triderm sau echivalent 0,5mg+10mg+1m g/gram unguent tub
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1440 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 31104.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 62208.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 20736.00
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: Combinatii -Capparis spinosa,Cichorium intybus,Solanum nigrum,Achillea millefolium etc tip LIV 52 sau echivalent combinatii cpr cpr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 21600 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 572.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 11448.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 3816.00
Interne Kennung: 64
Haupteinstufung (cpv): 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen
Los: LOT-0065
Titel: Combinatii Didymocarpus pedicellata , Saxifraga ligulata,Rubia cordifolia/Roiba indiana,Cyperus scariosus/,etc tip Cystone sau echivalent combinatii cpr cpr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 12960 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 1047.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 12571.20 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 4190.40
Interne Kennung: 65
Haupteinstufung (cpv): 33622100 Herztherapiemittel
Los: LOT-0066
Titel: "Combinatii -Silimarina 226 mg (80% din 282 mg Syllibum marianum) acid alfa-lipoic (ALA) 150 mg seleniu organic, 100 mcg, din 50 mg Lynside™ Forte Se 2000+ tip Steablock sau echivalent" combinatii cps cps
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 21600 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 2678.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 52568.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 17856.00
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: COMBINATII -tip EXTRAVERAL ( extract de valeriană 80 mg, fenobarbital 20 mg) sau echivalent 80 mg+20 mg compr compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 21600 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 907.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 18144.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 6048.00
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: Combinatii Utirose (extract din floare de Hibiscus sabdariffa) – 100mg, extract hidroalcoolic de Salvia officinalis – 37.5mg, extract din fruze de Uva ursi – 90mg, vitamina C – 40mg tip Uriprev acut sau echivalent combinatii cps cps
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI=1404.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 14040.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 4680.00
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: COMBINATII(N-acetilcisteina ,Bromelaina,Extract de Gentiana lutea,Extract de Sambucus nigra,Extract de Verbena officinalis,Extract de Verbascum thapsus,Extract de Primula officinalis, Zinc)tip Sinosun sau echivalent 150mg/150mg/750 U-FIP,50mg,50mg,50mg,50mg,25mg110mg) caps caps
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 10800 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 2181.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 21816.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 7272.00
Interne Kennung: 69
Haupteinstufung (cpv): 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt
Los: LOT-0070
Titel: Combinatii-extract standardizat din floare de Hibiscus sabdariff tip Uriprev sau echivalent combinatii pulbere plic
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 10800 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 2462.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 24624.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 8208.00
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: Combinatii-lipofer 30 mg ,vitamina B6 1.4 mg,Quatrefolic400mcg,vitamina C 60 mg tip Ferored sau echivalent combinatii cpr cpr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 17280 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 3812.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 60998.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 20332.80
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: DESLORATADINUM 0,5mg/ml 60 ml sol.orala flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 720 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 1591.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 3182.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 1060.80
Interne Kennung: 72
Haupteinstufung (cpv): 33675000 Antihistaminika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0073
Titel: DESLORATADINUM 0,5mg/ml 100 ml sol.orala flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 720 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 2649.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 5299.20 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 1766.40
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: DESLORATADINUM 0,5mg/ml 150 ml sol.orala flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 720 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 3978.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 7956.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 2652.00
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: DESLORATADINUM 0,5mg/ml 120 ml sol.orala flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 720 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 3628.80 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 7257.60 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 2419.20
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: DESLORATADINUM 5mg compr. compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 10800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 32400 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 6048.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 18144.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 6048.00
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: DESMOPRESSINUM 120 micrograme liofilizat oral unitati dozate
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 8640 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 6026.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 48211.20 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=16070.40
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: DESMOPRESSINUM 60 micrograme liofilizat oral unitati dozate
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 8640 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 3078.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 24624.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 8208.00
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: DESMOPRESSINUM 25 micrograme liofilizat oral unitati dozate
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 8640 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 6750.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 54000.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 18000.00
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: DESMOPRESSINUM 50 micrograme liofilizat oral unitati dozate
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 8640 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 8510.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 68083.20 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 22694.40
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: DEXAMETHASONUM 40 mg/ml-1ml sol inj fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 72000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 216000 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 48960.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 146880.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 48960.00
Interne Kennung: 81
Haupteinstufung (cpv): 33642200 Corticosteroide zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0082
Titel: DEXAMETHASONUM 1 mg/ml-5 ml sol oftalmica flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 720 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 1861.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 3722.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 1240.80
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Titel: DEXAMETHASONUM 1mg/ml-10 ml sol oftalmica flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 720 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 3456.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 6912.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 2304.00
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0084
Titel: DEXIBUPROFENUM 400 mg cpr cpr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 10800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 21600 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 9288.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 18576.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 6192.00
Interne Kennung: 84
Haupteinstufung (cpv): 33661200 Analgetika
Los: LOT-0085
Titel: DEXKETOPROFEN TROMETAMOL 25mg compr compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 7200 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 21600 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 5832.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 17496.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 5832.00
Interne Kennung: 85
Haupteinstufung (cpv): 33632100 Antiphlogistika und Antirheumatika
Los: LOT-0086
Titel: DEXTRAN 40/NaCl D40 100 g/l in sol de NaCl-500 ml sol.perf flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 216 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 432 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 4631.04 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 9262.08 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 3087.36
Interne Kennung: 86
Haupteinstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen
Los: LOT-0087
Titel: DEXTROMETHORPHANUM 20 mg compr compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 10800 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 1620.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 4860.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 1620.00
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0088
Titel: DICLOFENACUM +HEPARINA+DEXPANTENTOL +LEVOMENTOL 10 mg+500UI/g gel - 45 g gel tub
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1440 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 32400.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 64800.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 21600.00
Interne Kennung: 88
Los: LOT-0089
Titel: DICLOFENACUM +HEPARINA+DEXPANTENTOL +LEVOMENTOL 10 mg+500UI/g gel - 100 g gel tub
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1440 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 63360.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 126720.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 42240.00
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0090
Titel: EMPAGLIFLOZIN tip Jardiance sau echivalent 25 mg compr compr retard
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 3240 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 9720 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 18824.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 56473.20 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 18824.40
Interne Kennung: 90
Haupteinstufung (cpv): 33615000 Antidiabetika
Los: LOT-0091
Titel: EMPAGLIFLOZIN tip Jardiance sau echivalent 10 mg compr compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 3240 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 9720 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 18079.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 54237.60 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 18079.20
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0092
Titel: ENOXAPARINA 8000UI(80mg) sol inj seringa preumpluta
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 36000 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 86400 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 689400.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 1654560.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 551520.00
Interne Kennung: 92
Los: LOT-0093
Titel: FLUTICASONUM PROPIONAT 0,5mg/2ml susp de inhalat fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 7200 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 18000 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 12024.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 30060.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=10020.00
Interne Kennung: 93
Los: LOT-0094
Titel: FLUTICASONUM PROPIONAT 50micrograme/do za susp de inhalat inhalator
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 3600 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 26920.80 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 134604.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 44868.00
Interne Kennung: 94
Los: LOT-0095
Titel: FONDAPARINUX SODIUM 2.5mg/0.5ml sol inj seringa preumpluta
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 1800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 3600 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 31050.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 62100.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 20700.00
Interne Kennung: 95
Los: LOT-0096
Titel: FONDAPARINUX SODIUM 7.5mg/0.5ml sol inj seringa preumpluta
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 7200 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 195588.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 391176.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=130392.00
Interne Kennung: 96
Los: LOT-0097
Titel: FOSFOLIPIDE ESENTIALE 300 mg caps caps
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 10800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 21600 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 15336.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 30672.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 10224.00
Interne Kennung: 97
Los: LOT-0098
Titel: FOSFOLIPIDE ESENTIALE 600 mg caps caps
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 10800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 21600 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 27432.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 54864.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 18288.00
Interne Kennung: 98
Los: LOT-0099
Titel: FOSFOLIPIDE ESENTIALE 825 mg caps caps
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 10800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 21600 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 13824.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 27648.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 9216.00
Interne Kennung: 99
Los: LOT-0100
Titel: HIDROXIPROPILMETILCELULOZA (HPMC) tip HYPROMEL sau echivalent 2.5% (2ml) solutie vascoelastica dispersiva flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 2160 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 22856.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 137138.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 45712.80
Interne Kennung: 100
Los: LOT-0101
Titel: HYDROCORTISONUM BUTYRATUM tip Locoid lipocream sau echivalent 1 mg/g-30g lipocream tub
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1440 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 3445.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 13780.80 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 4593.60
Interne Kennung: 101
Los: LOT-0102
Titel: HYDROCORTISONUM BUTYRATUM tip Locoid sau echivalent 1 mg/g-30g crema tub
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1440 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 4305.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 17222.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 5740.80
Interne Kennung: 102
Los: LOT-0103
Titel: HYDROCORTISONUM+ISOCONAZOLUM 10mg/1mg/g crema tub
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1440 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 10735.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 21470.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 7156.80
Interne Kennung: 103
Los: LOT-0104
Titel: INSULINE GLARGINE tip Toujeo sau echivalent 300unitati/ml-1,5 ml sol inj pen
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1440 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 40305.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 80611.20 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 26870.40
Interne Kennung: 104
Los: LOT-0105
Titel: INSULINE UMANE tip HUMULIN R KwikPen sau echivalent 100 UI/ml-3 ml sol inj pen
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 4320 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 8640 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 88473.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 176947.20 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=58982.40
Interne Kennung: 105
Los: LOT-0106
Titel: INSULINUM ASPARTAT TIP FIASP sau echivalent 100 UI/ml-3ml sol inj pen
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 720 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 5241.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 20966.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 6988.80
Interne Kennung: 106
Los: LOT-0107
Titel: INSULINUM ASPARTAT tip Novomix 30 PENFILLsau echivalent 100UI/ml-3 ml sol inj cartus
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 720 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 5014.80 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 20059.20 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 6686.40
Interne Kennung: 107
Los: LOT-0108
Titel: INSULINUM ASPARTAT tip Novomix Flexpen 30 sau echivalent 100UI/ml-3 ml sol inj pen
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 720 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 5812.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 23248.80 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 7749.60
Interne Kennung: 108
Los: LOT-0109
Titel: INSULINUM ASPARTAT tip Novorapid Flexpen sau echivalent 100UI/ml-3 ml sol inj pen
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 720 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 4415.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 17661.60 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 5887.20
Interne Kennung: 109
Los: LOT-0110
Titel: INSULINUM ASPARTAT tip Novorapid PENFILLsau echivalent 100UI/ml-3 ml sol inj cartus
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 720 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 4712.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 18849.60 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 6283.20
Interne Kennung: 110
Los: LOT-0111
Titel: IPRATROPII BROMIDUM 500mcg/2ml sol de inhalat fiole
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 18000 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 2844.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 14220.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 4740.00
Interne Kennung: 111
Los: LOT-0112
Titel: IPRATROPII BROMIDUM 20micrograme/do za sol de inhalat flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1440 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 113312.80 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 26625.60 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 8875.20
Interne Kennung: 112
Los: LOT-0113
Titel: IPRATROPII BROMIDUM 250mcg/2ml SOL. DE INHALAT PRIN NEBULIZATOR fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 10800 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 640.80 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 9612.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 3204.00
Interne Kennung: 113
Los: LOT-0114
Titel: ISOCONAZOLUM tip Travogen sau echivalent 10 mg/g aprox 25 g/30g crema tub
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1440 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 10087.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 20174.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 6724.80
Interne Kennung: 114
Los: LOT-0115
Titel: ISOCONAZOLUM+DIFLUCORTOLONUM tip Travocort sau echivalent 10mg/1mg/1g crema tub
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1440 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 17323.20 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 34646.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 11548.80
Interne Kennung: 115
Los: LOT-0116
Titel: KETAMINUM 50mg/ml- 10ml sol.inj flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 1080 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 10800 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 20606.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 206064.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=68688.00
Interne Kennung: 116
Haupteinstufung (cpv): 33661100 Anästhetika
Los: LOT-0117
Titel: LEVETIRACETAMUM 750 mg granule plic
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 10800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 64800 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 15660.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 93960.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 31320.00
Interne Kennung: 117
Los: LOT-0118
Titel: LEVETIRACETAMUM 500 mg granule plic
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 10800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 86400 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 11772.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 94176.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=31392.00
Interne Kennung: 118
Los: LOT-0119
Titel: LEVETIRACETAMUM 1000 mg granule plic
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 10800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 86400 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 21276.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 170208.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI=56736.00
Interne Kennung: 119
Los: LOT-0120
Titel: MAGNESIUM tip Magnosun sau echivalent 520 mg caps caps
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 10800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 26000 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 24840.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 49680.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 16560.00
Interne Kennung: 120
Los: LOT-0121
Titel: MESALAZINUM 800mg compr. compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 21600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 64800 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 32832.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 98496.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 32832.00
Interne Kennung: 121
Los: LOT-0122
Titel: MESALAZINUM 400 mg compr. compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 21600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 64800 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 17064.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 51192.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 17064.00
Interne Kennung: 122
Los: LOT-0123
Titel: MESALAZINUM 500 mg compr. compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 21600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 64800 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 19224.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 57672.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 19224.00
Interne Kennung: 123
Los: LOT-0124
Titel: METFORMINUM 1000 mg compr compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 8640 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 21600 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 2246.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 5616.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 1872.00
Interne Kennung: 124
Los: LOT-0125
Titel: METFORMINUM tip Siofor sau echivalent 1000 mg compr cu elib prel compr cu elib prel
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 8640 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 21600 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 5270.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 13176.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 4392.00
Interne Kennung: 125
Los: LOT-0126
Titel: METFORMINUM XR tip Glucophage sauechivalent 1000 mg XR cpr.retard compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 4320 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 21600 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 3153.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 15768.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 5256.00
Interne Kennung: 126
Los: LOT-0127
Titel: METHYLDOPUM 250mg compr compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 3600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 18000 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 2016.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 10080.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 3360.00
Interne Kennung: 127
Los: LOT-0128
Titel: NALMEFENUM 18mg compr compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 504 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 2520 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 7418.88 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 37094.40 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 12364.80
Interne Kennung: 128
Los: LOT-0129
Titel: NITRAZEPAMUM 5 mg cpr cpr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 10800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 32400 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 1296.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 3888.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 1296.00
Interne Kennung: 129
Los: LOT-0130
Titel: NITRAZEPAMUM 2,5 mg cpr cpr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 10800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 32400 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 4212.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 12636.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 4212.00
Interne Kennung: 130
Los: LOT-0131
Titel: PHENYTOINUM 100mg compr compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 7200 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 21600 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 3024.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 9072.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 3024.00
Interne Kennung: 131
Los: LOT-0132
Titel: PROTOXID DE AZOT + OXIGEN 50%/50% -10 l gaz medicinal butelie
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 360 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 284400.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 568800.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 189600.00
Interne Kennung: 132
Los: LOT-0133
Titel: QUETIAPINUM 150 mg compr.cu elib prelunjita compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 21600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 43200 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 27432.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 54864.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 18288.00
Interne Kennung: 133
Los: LOT-0134
Titel: QUETIAPINUM XR 150 mg compr.cu elib prelunjita compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 21600 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 57600 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 39960.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 106560.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 35520.00
Interne Kennung: 134
Los: LOT-0135
Titel: RABEPRAZOLUM 10 mg compr compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 2016 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 20160 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 2620.80 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 26208.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 8736.00
Interne Kennung: 135
Los: LOT-0136
Titel: RABEPRAZOLUM 20mg compr compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 2016 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 20160 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 3246.76 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 32457.60 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 10819.20
Interne Kennung: 136
Los: LOT-0137
Titel: RILMENIDINUM 1 mg cpr cpr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 10800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 64800 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 9612.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 57672.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 19224.00
Interne Kennung: 137
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33622100 Herztherapiemittel
Los: LOT-0138
Titel: RIMEGEPANT 75mg liofilizat oral doza
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 180 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 360 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 19922.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 39844.80 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 13281.60
Interne Kennung: 138
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem
Los: LOT-0139
Titel: SINBIOTIC VITAMINIZANT-actilight,Bifidobacterium longum aprox 5 miliarde,vitamine din grupul B tip Zir fos sau echivalent aprox 5 miliarde pulbere plic
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 4320 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 43200 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 14385.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 143856.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 47952.00
Interne Kennung: 139
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel
Los: LOT-0140
Titel: SORBITOL 50g/l-2000 ml sol punga
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 7200 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 21600 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 114552.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 343656.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 114552.00
Interne Kennung: 140
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen
Los: LOT-0141
Titel: SULFADIAZINA 0.01%-500G crema cutie
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1080 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 93060.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 279180.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 93060.00
Interne Kennung: 141
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Los: LOT-0142
Titel: VERAPAMILUM 40mg compr. compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 10800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 21600 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 4968.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 9936.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 3312.00
Interne Kennung: 142
Los: LOT-0143
Titel: VERAPAMILUM 80 mg compr compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 10800 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 21600 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 4104.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 8208.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 2736.00
Interne Kennung: 143
Los: LOT-0144
Titel: VERAPAMILUM 240mg compr. compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 7200 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 14400 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 5616.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 11232.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 3744.00
Interne Kennung: 144
Los: LOT-0145
Titel: VILDAGLIPTINUM 50 mg compr compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 2016 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 10080 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 3850.56 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 19252.80 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 6417.60
Interne Kennung: 145
Los: LOT-0146
Titel: ZIPRASIDONUM 60mg compr compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 2160 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 17280 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 8402.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 67219.20 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 22406.40
Interne Kennung: 146
Los: LOT-0147
Titel: ZIPRASIDONUM 80 mg compr compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 2160 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 17280 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 8013.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 64108.80 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 21369.60
Interne Kennung: 147
Los: LOT-0148
Titel: ZIPRASIDONUM 40 mg compr compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 2160 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=17280 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 7646.40 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 61171.20 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 20390.40
Interne Kennung: 148
Los: LOT-0149
Titel: ZUCLOPENTHIXOLUM 1o mg compr. compr
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 7200 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI=21600 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 2232.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 6696.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 2232.00
Interne Kennung: 149
Los: LOT-0150
Titel: ZUCLOPENTHIXOLUM 50mg/ml sol inj fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 6480 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 6004.80 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 54043.20 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 18014.40
Interne Kennung: 150
Los: LOT-0151
Titel: ZUCLOPENTHIXOLUM 200mg/ml sol inj fiola
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 720 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 3600 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 8121.60 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 40608.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 13536.00
Interne Kennung: 151
Los: LOT-0152
Titel: ZUCLOPENTHIXOLUM 20mg/ml pic orale flacon
Beschreibung: CANTITATE MINIMA/36 LUNI= 360 CANTITATE MAXIMA/36 LUNI= 1080 VALOARE MINIMA/36 LUNI= 9684.00 VALOARE MAXIMA/36 LUNI= 29052.00 VALOAREA CELUI MAI MARE CTR. SUBS./12 LUNI= 9684.00
Interne Kennung: 152