See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kúpa a dodanie automatických terminálov so závorami za účelom realizácie vjazdu a výjazdu motorových vozidiel a automatických pokladní určených na úhradu parkovného za dočasné parkovanie motorových vozidiel
Beschreibung: Predmetom zákazky je kúpa a dodanie automatických terminálov so závorami za účelom realizácie vjazdu a výjazdu motorových vozidiel a automatických pokladní určených na úhradu parkovného za dočasné parkovanie motorových vozidiel; t.j.: parkovacích zariadení s komplexným parkovacím softwarom riadenia parkovísk; k tomu prislúchajúcich licencií a to v rozsahu a za podmienok stanovených v opise predmetu zákazky. PAAS s.r.o. má záujem uzavrieť Rámcovú dohodu na kúpu a dodanie 100 setov parkovacích zariadení s odbornou montážou bezlístkového parkovacieho systému s dobou trvania 5 rokov, vrátane: - dopravy, montáže, inštalácie, softvérovej inštalácie a uvedenia do plne funkčnej prevádzky, - poskytnutia záručnej doby, záručného servisu a technickej podpory na 5 rokov od doby uvedenia do plne funkčnej prevádzky, - dodanie technológie bez nutnosti opakovaných platieb licenčných poplatkov, aktualizácií SW parkovacieho systému na dobu 5 rokov od doby uvedenia do plne funkčnej prevádzky, - protokolárneho odovzdania Obstarávateľovi hardware (ďalej aj ako HW), software (ďalej aj ako SW) a SW licencií; kompletnú technickú dokumentáciu; projektovú dokumentáciu; licencie budú viazané na meno Obstarávateľa; kompletný administrátorsky prístup k SW vrátane správcovských prístupových údajov k HW na manažovanie, riadenie, spravovanie a nastavovanie systému, - preškolenia poverených osôb Obstarávateľa za účelom servisu, opráv HW, nastavenia a obsluhy SW, spravovania všetkých SW súvisiacich so správou parkovacích zariadení, - poskytovania záručného servisu a technickej podpory dodaného diela na HW a SW v rozsahu 24/7 a to v rozsahu a za podmienok stanovených v súťažných podkladoch a v opise predmetu zákazky.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34926000 Ausrüstung für Parkplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30144200 Kartenautomaten, 38730000 Parkuhren, 51214000 Installation von Parkuhren, 50316000 Wartung und Reparatur von Fahrkartenautomaten
5. Los
Los: LOT-0001