See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 1
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 1 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/1
Los: LOT-0002
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 2
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 2 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/2
Los: LOT-0003
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 3
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 3 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/3
Los: LOT-0004
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 4
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 4 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/4
Los: LOT-0005
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 5
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 5 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/5
Los: LOT-0006
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 6
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 6 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/6
Los: LOT-0007
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 7
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 7 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/7
Los: LOT-0008
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 8
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 8 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/8
Los: LOT-0009
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 9
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 9 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/9
Los: LOT-0010
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 10
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 10 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/10
Los: LOT-0011
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 11
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 11 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/11
Los: LOT-0012
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 12
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 12 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/12
Los: LOT-0013
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 13
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 13 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/13
Los: LOT-0014
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 14
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 14 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/14
Los: LOT-0015
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 15
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 15 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/15
Los: LOT-0016
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 16
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 16 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/16
Los: LOT-0017
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 17
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 17 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/17
Los: LOT-0018
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 18
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 18 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/18
Los: LOT-0019
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 19
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 19 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/19
Los: LOT-0020
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 20
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 20 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/20
Los: LOT-0021
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 21
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 21 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/21
Los: LOT-0022
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 22
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 22 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/22
Los: LOT-0023
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 23
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 23 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/23
Los: LOT-0024
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 24
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 24 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/24
Los: LOT-0025
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 25
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 25 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/25
Los: LOT-0026
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 26
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 26 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/26
Los: LOT-0027
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 27
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 27 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/27
Los: LOT-0028
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 28
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 28 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/28
Los: LOT-0029
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 29
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 29 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/29
Los: LOT-0030
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 30
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 30 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/30
Los: LOT-0031
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 31
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 31 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/31
Los: LOT-0032
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 32
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 32 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/32
Los: LOT-0033
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 33
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 33 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/33
Los: LOT-0034
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 34
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 34 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/34
Los: LOT-0035
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 35
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 35 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/35
Los: LOT-0036
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 36
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 36 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/36
Los: LOT-0037
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 37
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 37 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/37
Los: LOT-0038
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 38
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 38 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/38
Los: LOT-0039
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 39
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 39 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/39
Los: LOT-0040
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 40
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 40 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/40
Los: LOT-0041
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 41
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 41 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/41
Los: LOT-0042
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 42
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 42 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/42
Los: LOT-0043
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 43
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 43 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/43
Los: LOT-0044
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 44
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 44 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/44
Los: LOT-0045
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 45
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 45 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/45
Los: LOT-0046
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 46
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 46 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/46
Los: LOT-0047
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 47
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 47 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/47
Los: LOT-0048
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 48
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 48 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/48
Los: LOT-0049
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 49
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 49 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/49
Los: LOT-0050
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 50
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 50 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/50
Los: LOT-0051
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 51
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 51 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/51
Los: LOT-0052
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 52
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 52 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/52
Los: LOT-0053
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 53
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 53 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/53
Los: LOT-0054
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 54
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 54 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/54
Los: LOT-0055
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 55
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 55 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/55
Los: LOT-0056
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 56
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 56 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/56
Los: LOT-0057
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 57
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 57 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/57
Los: LOT-0058
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 58
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 58 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/58
Los: LOT-0059
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 59
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 59 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/59
Los: LOT-0060
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 60
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 60 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/60
Los: LOT-0061
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 61
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 61 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/61
Los: LOT-0062
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 62
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 62 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/62
Los: LOT-0063
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 63
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 63 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/63
Los: LOT-0064
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 64
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 64 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/64
Los: LOT-0065
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 65
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 65 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/65
Los: LOT-0066
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 66
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 66 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/66
Los: LOT-0067
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 67
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 67 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/67
Los: LOT-0068
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 68
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 68 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/68
Los: LOT-0069
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 69
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 69 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/69
Los: LOT-0070
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 70
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 70 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/70
Los: LOT-0071
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 71
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 71 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/71
Los: LOT-0072
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 72
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 72 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/72
Los: LOT-0073
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 73
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 73 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/73
Los: LOT-0074
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 74
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 74 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/74
Los: LOT-0075
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 75
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 75 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/75
Los: LOT-0076
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 76
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 76 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/76
Los: LOT-0077
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 77
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 77 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/77
Los: LOT-0078
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 78
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 78 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/78
Los: LOT-0079
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 79
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 79 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/79
Los: LOT-0080
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 80
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 80 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025//80
Los: LOT-0081
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 81
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 81 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025//81
Los: LOT-0082
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 82
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 82 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025//82
Los: LOT-0083
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 83
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 83 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/83
Los: LOT-0084
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 84
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 84 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025//84
Los: LOT-0085
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 85
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 85 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025//85
Los: LOT-0086
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 86
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 86 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/86
Los: LOT-0087
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 87
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 87 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/87
Los: LOT-0088
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 88
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 88 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/88
Los: LOT-0089
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 89
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 89 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/89
Los: LOT-0090
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 90
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 90 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/90
Los: LOT-0091
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 91
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 91 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/91
Los: LOT-0092
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 92
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 92 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/92
Los: LOT-0093
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 93
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 93 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/93
Los: LOT-0094
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 94
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 94 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/94
Los: LOT-0095
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 95
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 95 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/95
Los: LOT-0096
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 96
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 96 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/96
Los: LOT-0097
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 97
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 97 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/97
Los: LOT-0098
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 98
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 98 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/98
Los: LOT-0099
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 99
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 99 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/99
Los: LOT-0100
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 100
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 100 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/100
Los: LOT-0101
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 101
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 101 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/101
Los: LOT-0102
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 102
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 102 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/102
Los: LOT-0103
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 103
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 103 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/103
Los: LOT-0104
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 104
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 104 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/104
Los: LOT-0105
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 105
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 105 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/105
Los: LOT-0106
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 106
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 106 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/106
Los: LOT-0107
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 107
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 107 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/107
Los: LOT-0108
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 108
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 108 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/108
Los: LOT-0109
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 109
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 109 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/109
Los: LOT-0110
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 110
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 110 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/110
Los: LOT-0111
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 111
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 111 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/111
Los: LOT-0112
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 112
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 112 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/112
Los: LOT-0113
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 113
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 113 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/113
Los: LOT-0114
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 114
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 114 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/114
Los: LOT-0115
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 115
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 115 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/115
Los: LOT-0116
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 116
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 116 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/116
Los: LOT-0117
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 117
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 117 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/117
Los: LOT-0118
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 118
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 118 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/118
Los: LOT-0119
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 119
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 119 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/119
Los: LOT-0120
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 120
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 120 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/120
Los: LOT-0121
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 121
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 121 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/121
Los: LOT-0122
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 122
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 122 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/122
Los: LOT-0123
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 123
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 123 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/123
Los: LOT-0124
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 124
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 124 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/124
Los: LOT-0125
Titel: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 125
Beschreibung: Usługa serwisu urządzeń medycznych – przeglądy II - część 125 zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/31UEPN/2025/125