534876-2025 - Ergebnis
Tschechien – Industrielle Maschinen – „MART-PLASTIC s.r.o. - Implementace inovativních technologií“
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„MART-PLASTIC s.r.o. - Implementace inovativních technologií“
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka vstřikovacího lisu na plasty 1 a vstřikovacího lisu na plasty 2. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v přílohách č. 4 – technická specifikace. Předmětem zakázky je rovněž: • doprava do místa plnění vč. uvedení zařízení do provozu, • předání kompletního manuálu v českém nebo anglickém jazyce, • zaškolení obslužného personálu. Veřejná zakázka je rozdělena na dvě části, přičemž účastníci mohou podat nabídku na jednu či obě dvě části.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42636000 Pressen
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 - vstřikovací lis na plasty 1
BeschreibungPředmětem části 1 zakázky je dodávka vstřikovacího lisu na plasty 1. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 – technická specifikace. Předmětem zakázky je rovněž: • doprava do místa plnění vč. uvedení zařízení do provozu, • předání kompletního manuálu v českém nebo anglickém jazyce, • zaškolení obslužného personálu.
Interne KennungČást 1 - vstřikovací lis na plasty 1
LosLOT-0002
TitelČást 2 - vstřikovací lis na plasty 2
BeschreibungPředmětem části 2 zakázky je dodávka vstřikovacího lisu na plasty 2. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 – technická specifikace. Předmětem zakázky je rovněž: • doprava do místa plnění vč. uvedení zařízení do provozu, • předání kompletního manuálu v českém nebo anglickém jazyce, • zaškolení obslužného personálu.
Interne KennungČást 2 - vstřikovací lis na plasty 2