2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy : pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy środków spożywczych tj. "Dostawy: Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie"
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawy: Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie każdej z części na jakie zostało podzielone niniejsze zamówienie, zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy stanowiące załącznik do SWZ. Zamawiający w formularzach cenowych określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości asortymentu do maksymalnej ilości określonej w tabeli w kolumnie „opcja”. Zamawiający zastrzega, iż dostawy objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego.
534879-2026 - Planning
Poland – Bread products, fresh pastry goods and cakes – Dostawy : pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
Prior information notice or a periodic indicative notice used to shorten time limits for receipt of tenders - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15810000 Bread products, fresh pastry goods and cakes
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: