534897-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Arzneimittel – Dodávka léků a léčivých přípravků pro Nemocnici následné péče Moravská Třebová
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka léků a léčivých přípravků pro Nemocnici následné péče Moravská Třebová
BeschreibungDodávka léků a léčivých přípravků pro Nemocnici následné péče Moravská Třebová po dobu tří let nebo do dosažení 10 mil. Kč, podle toho, co nastane dříve.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené řízení dle ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1