534899-2026 - Ergebnis
Polen – Server – Dostawa i wdrożenie infrastruktury serwerowej na potrzeby RSBIP dla projektu „Rozwój Regionalnego Systemu Biuletynów Informacji Publicznej w Małopolsce”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i wdrożenie infrastruktury serwerowej na potrzeby RSBIP dla projektu „Rozwój Regionalnego Systemu Biuletynów Informacji Publicznej w Małopolsce”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie infrastruktury serwerowej na potrzeby RSBIP dla projektu „Rozwój Regionalnego Systemu Biuletynów Informacji Publicznej w Małopolsce”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ), stanowi załącznik nr 1D do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik do umowy. 3. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy).
Vorherige Bekanntmachung403703-2026
Interne KennungIT-III.272.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający korzysta z procedury przyspieszonej, ponieważ opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne, o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp, które zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu w zakresie w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego, które zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej i zamieszczone na stronie Internetowej Zamawiającego na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Wstępne ogłoszenie informacyjne zostało przekazane do publikacji 10.03.2026 r., a opublikowane pod nr Dz.U. S: 49/2026 169440-2026 i zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego 11.03.2026 r.
Zentrale Elemente des VerfahrensZamawiający zgodnie z art. 139 i nast. ustawy najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48210000 Vernetzungssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001