See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanvullende Jeugdhulp Amsterdam-Amstelland
Beschreibung: Voorliggende opdracht omvat de inkoop van specialistische jeugdhulp voor ca. 17.000 jeugdigen in de Amsterdam – Amstelland gemeenten (Aalsmeer, Amstelveen, Amsterdam, Diemen, Ouder-Amstel, Uithoorn). Deze hulp wordt veelal verleend door multidisciplinaire teams en omvat de vormen van jeugdhulp zoals opgenomen in de Algemene Maatregel van Bestuur (AMvB), behorend bij de Wet verbetering beschikbaarheid jeugdzorg (Wvbj).
Vorherige Bekanntmachung: 180649-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor onderhavige aanbesteding moet gekozen worden voor een procedure onder de werking van de aanbestedingswet. In dit geval is dat een procedure voor Sociale en Andere Specifieke (SAS) diensten waarvoor een verlicht regime geldt.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85311300 Kinder- und Jugendfürsorgeleistungen, 85312000 Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung
5. Los
Los: LOT-0000