See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbesteding Acquirer transacties Pin en Creditcard Point of Sale (POS) betalingen voor NS
Beschreibung: NS Groep N.V., NS Stations B.V., NS Stations Retailbedrijf B.V., NS Reizigers B.V. en NS OV-Fiets B.V. zoeken via een Europese Aanbesteding een leverancier die als acquirer optreedt voor pin- & creditcard point of sale transacties. Voor alle eisen en voorwaarden aan de aanbesteding verwijzen wij u naar de gepubliceerde aanbestedingsdocumentatie en in het speciaal naar de Gunningsleidraad en het Programma van Eisen.
Interne Kennung: T140745-6864fab0ee0eeb13d3c921bb
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het betreft een Europese openbare procedure die in 3 percelen is verdeeld. Dit zijn de volgende percelen: 1. Perceel 1: Acquirer transacties Pin- en Creditcard Point of Sale (POS) betalingen; 2. Perceel 2: Acquirer transacties Pin- Point of Sale (POS) betalingen; 3. Perceel 3: Acquirer transacties Creditcard Point of Sale (POS) betalingen. NS gunt de dienstverleningovereenkomst aan de Laagste totale inschrijfprijs, inhoudende dat de opdracht gegund wordt aan: a. De Laagste Prijs Perceel 1; OF b. De Laagste Prijzen van Perceel 2 en 3. NS gunt nooit alle percelen. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar de gunningsleidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66110000 Bankdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66100000 Bank- und Investmentdienstleistungen, 66111000 Dienstleistungen von Zentralbanken, 66120000 Investmentbanking und damit verbundene Dienstleistungen, 66172000 Bearbeitung und Clearing von Finanzgeschäften
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Acquirer transacties Pin- en Creditcard Point of Sale (POS) betalingen
Interne Kennung: 6864fac3ee0eeb13d3c921c6
Los: LOT-0002
Titel: Acquirer transacties Pin- Point of Sale (POS) betalingen
Interne Kennung: 6864fac3ee0eeb13d3c921c7
Los: LOT-0003
Titel: Acquirer transacties Creditcard Point of Sale (POS) betalingen
Interne Kennung: 6864fac3ee0eeb13d3c921c8