2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa skweru przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest budowa skweru przy ul. Komisji Edukacji Narodowej. 2. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych zgodnie z pozwoleniem na budowę wydanym przez Prezydenta Miasta Białegostoku z dnia 17.04.2026 r., Nr 149/2026, znak: DAR-III.6740.1.175.2025 (załącznik nr 9 do SWZ). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dokumentacji projektowej oraz specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót opracowanych przez ACTIVE LINE Marcin Taczalski, ul. Wojciechowska 7F, 20-704 Lublin (załącznik nr 8 do SWZ). 4. Wykonawca powinien zgłosić w trakcie postępowania wszelkie uwagi i zastrzeżenia do dokumentacji i wystąpić do Zamawiającego o rozstrzygnięcie. 5. Zamawiający wymaga udzielenia min. 5 - letniej gwarancji na wykonane roboty (okres gwarancji podlega ocenie zgodnie z rozdz. XIX SWZ). 6. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za należyte zabezpieczenie terenu robót i odpowiada za wszelkie szkody wyrządzone Zamawiającemu i osobom trzecim. 7. Wykonawca po zakończeniu robót zobowiązany jest do uporządkowania terenu. 8. UWAGI: 1) Przed rozpoczęciem robót należy wykonać wszystkie prace związane z zabezpieczeniem drzew na placu budowy (ogrodzenia, odeskowania pnia, podwiązanie gałęzi, itp.). 2) Roboty budowlane będą prowadzone w czynnym obiekcie. 3) Roboty budowlane należy wykonywać z zapewnieniem ciągłego dostępu (dojścia i dojazdu) do obiektów sąsiadujących z ww. inwestycją w trakcie jej realizacji. 4) Wytwórcą i posiadaczem odpadów w postaci złomu (stal/żelazo) powstałych w trakcie realizacji robót jest Miasto Białystok, w imieniu którego działa Urząd Miejski w Białymstoku. 5) Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia prac w oparciu o zasadę DNSH, tj. do właściwego gospodarowania odpadami pobudowlanymi, prowadzenia robót z uwzględnieniem ograniczenia emisji hałasu i racjonalnego prowadzenia prac.
Interne Kennung: DIN-III.271.19.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa skweru przy ul. Komisji Edukacji Narodowej