See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fleetmanagement
Beschreibung: Het doel van deze opdracht is om, met behulp van een onafhankelijke Fleetmanager, te zorgen voor voldoende en tijdige beschikbaarheid van geschikte (lease)voertuigen voor Alliander. Daarnaast richt de opdracht zich op een zorgvuldige transitie naar duurzame mobiliteit, het digitaliseren van processen en informatie-uitwisseling, én het efficiënt en kosteneffectief beheren van het wagenpark. Zo dragen we bij aan het realiseren van onze strategische doelstellingen.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie documentatie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50111100 Fuhrparkverwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50111110 Unterstützungsdienste für Fahrzeugparks
5. Los
Los: LOT-0000