See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ DLA PORTU LOTNICZEGO GDAŃSK IM. LECHA WAŁĘSY NA LATA 2026-2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż (dostawa) energii elektrycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności przepisami Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego (Dz. U. z 2023 r., poz. 819 z późn. zm.) do punktów poboru Zamawiającego. Energia będzie zużywana na potrzeby Zamawiającego, który nie jest przedsiębiorstwem energetycznym w rozumieniu ustawy z 10 kwietnia 1997 roku Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024 poz. 266 z późn. zm.). Przedmiot zamówienia określa Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z Projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego (załącznik nr 8 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 295371-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001