2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Adviesdiensten Omgevingsplan - gemeente Roosendaal
Beschreibung: De gemeente volgt een openbare Europese procedure met gunning op Beste Prijs-Kwaliteitverhouding (BPKV) om met maximaal drie (3) adviesbureaus een raamovereenkomst te sluiten voor de uitwerking van het Omgevingsplan voor de gemeente Roosendaal. De gemeente Roosendaal is op zoek naar meerdere deskundig adviesbureau’s die onderling kunnen samenwerken en kunnen helpen bij het opstellen en uitwerken van het omgevingsplan zoals bedoeld in de Omgevingswet. De aanbestedende dienst kiest nadrukkelijk voor een multidisciplinaire aanpak waarin ieder bureau een specifieke expertise inbrengt, maar ook constructief samenwerkt aan één integraal en juridisch houdbaar omgevingsplan. De bureaus leveren op afroep advies- en ondersteuningsteams (uurtariefbasis), en werken onder regie van de gemeente samen en wisselen informatie uit om consistentie, kwaliteit en continuïteit te waarborgen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: EU- openbaar, zie aanbestedingsdocumenten
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71313000 Umwelttechnische Beratung, 71410000 Stadtplanung, 79111000 Rechtsberatung, 90712000 Umweltplanung
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zie aanbestedingsdocumenten