2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa bonów towarowych/żywieniowych dla uprawnionych osób wskazanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach
Beschreibung: 1)Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa bonów towarowych/żywieniowych dla uprawnionych osób wskazanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach, o łącznej wartości nominalnej 1 440 000 PLN. 2)Podana powyżej ilość i wartość bonów jest podstawową wartością (bez opcji). 3)Pod pojęciem bonu należy rozumieć dokument uprawniający jego posiadacza do bezgotówkowego nabycia towarów z różnych grup asortymentów, zarówno towarów spożywczych i artykułów przemysłowych w tym chemii gospodarczej oraz sprzętu AGD itp., w oznaczonym terminie i kwocie na jaką wystawiony jest dany bon. 4)Bony stanowiące przedmiot niniejszego zamówienia muszą być w formie papierowej. Zamawiający nie dopuszcza form elektronicznych (np. kart płatniczych). 5)Miejscem dostawy bonów towarowych/żywieniowych jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach, ul. Wita Stwosza 7. 6)Dostawy bonów będą odbywały się stosownie do potrzeb Zamawiającego na podstawie zamówienia wartościowo-ilościowego obowiązującego u Zamawiającego, w terminie podanym w zamówieniu, w dni robocze od godz. 8.00 do godz. 15.00. 7)Zamówienia będą składane na co najmniej 3 dni robocze przed terminem dostawy pocztą elektroniczną na adres podany przez Wykonawcę. 8)Termin ważności bonów jest określony na co najmniej 6 miesięcy od miesiąca następnego po miesiącu dostawy bonów do siedziby Zamawiającego. 9)Każdy bon będzie opatrzony napisem, z którego treści będzie wynikać, że na jego podstawie nie można dokonać zakupu alkoholu i wyrobów tytoniowych. 10)Bony muszą być należycie zabezpieczone przed sfałszowaniem poprzez umieszczenie na nich stosownego hologramu, który potwierdzi oryginalność i wartość bonów oraz nie ulegnie zniszczeniu przy próbie manipulacji.
Interne Kennung: DO.261.2.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30199750 Kupons
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa bonów towarowych/żywieniowych dla uprawnionych osób wskazanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach, o łącznej wartości nominalnej 1 440 000 PLN
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1)Zamawiający zastrzega, możliwość skorzystania z opcji w granicach do 50 % wartości zamówienia podstawowego, czyli do 720 000,00 PLN, w podziale: a)100 szt. bonów o nominale 5,00 PLN, o łącznej wartości nominalnej 500,00 PLN, b)71 950,00 szt. bonów o nominale 10,00 PLN, o łącznej wartości nominalnej 719 500,00 PLN, w zależności od wydanych decyzji administracyjnych. 2)O zamiarze skorzystania z opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę pismem, tj. przez złożenie zamówienia szczegółowego. Z tytułu zastosowania opcji wykonawcy nie przysługują żadne inne roszczenia finansowe ani prawne wobec Zamawiającego. 3)Skorzystanie z opcji nastąpi w przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie przedmiotu umowy albo w przypadku pozyskania dodatkowych środków. 4)Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji, skorzystać z niego w mniejszym zakresie aniżeli określony powyżej, w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia, co niniejszym akceptuje poprzez podpisanie niniejszej umowy. 5)Uchylenie się Wykonawcy od uruchomienia prawa opcji zgodnie z zapisami zamieszczonymi w pkt 3) będzie traktowane jednoznacznie jako odstąpienie od umowy z przyczyn leżących po stronie Wykonawcy. 6)Zamawiający może skorzystać z prawa opcji wielokrotnie, w terminie obowiązywania umowy. 7)W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na warunkach określonych w niniejszej umowie, co Wykonawca akceptuje przez podpisanie umowy. 8)Zasady i warunki dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same, jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega, że ceny jednostkowe objęte prawem opcji będą zgodne za złożoną ofertą Wykonawcy i identyczne, jak w zamówieniu podstawowym oraz niezmienne przez cały okres realizacji umowy.