535044-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Reinigungsdienste – Servicii de curatenie si igienizare in spatiile interioare si exterioare ale locatiilor in care isi desfasoara activitatea personalul sportiv si auxiliar al Clubul Sportiv Axiopolis Cernavoda
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de curatenie si igienizare in spatiile interioare si exterioare ale locatiilor in care isi desfasoara activitatea personalul sportiv si auxiliar al Clubul Sportiv Axiopolis Cernavoda
Beschreibung: A) Servicii de curatenie si igienizare in spatiile interioare si exterioare ale locatiilor in care isi desfasoara activitatea personalul sportiv si auxiliar al Clubul Sportiv Axiopolis Cernavoda, pentru o suprafata de 63.813 mp B) Valoarea estimata a achizitiei 780.000 lei fara TVA C) Autoritatea contractanta va raspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare în a 15-a zi înainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor conform OUG 107/2017 D) Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18
Interne Kennung: 2587/27.07.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Interne Kennung: 1