2. Verfahren
Verfahren
Titel: Učebny pro budoucnost – pořízení a instalace IT/AV techniky
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky IT a AV techniky, včetně montáže, instalace a dopravy, do 6 učeben pro výchovu a vzdělávání na Střední průmyslové škole stavební Josefa Gočára, v rozsahu stanoveném závazným vzorem smlouvy a jejími přílohami. Technická specifikace a parametry plnění jsou definovány zpracovanou projektovou dokumentací a dalšími podklady dle čl. 1.3.2 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 004
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte, 30231300 Bildschirme, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
5. Los
Los: LOT-0001