2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úpravy a celková údržba městského mobiliáře ve správě TSK
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění služeb spočívajících v provádění oprav a celkové údržbě prvků městského mobiliáře ve správě TSK hl. m. Prahy. Celkovou údržbou se rozumí provádění veškerých prací na plochách ve správě Zadavatele, tzn. odborných i pomocných ve skladbě činností uvedených v Položkovém ceníku.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66161000 Treuhandverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: část 1: Oblast I. – západní část Prahy + centrum (Levý břeh + centrum)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění služeb spočívajících v provádění oprav a celkové údržbě prvků městského mobiliáře ve správě TSK hl. m. Prahy. Celkovou údržbou se rozumí provádění veškerých prací na plochách ve správě Zadavatele, tzn. odborných i pomocných ve skladbě činností uvedených v Položkovém ceníku. Blíže v návrhu Smlouvy.
Interne Kennung: N006/25/V00025270/001
Los: LOT-0002
Titel: část 2: Oblast II. – východní část Prahy (Pravý břeh)
Interne Kennung: N006/25/V00025270/002