See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dotări Campus integrat pentru învățământ DUAL - PRODUAL - Cantină
Beschreibung: Obiectivul general al prezentei achiziții este asigurarea bazei materiale necesare pentru operaționalizarea și funcționarea la standarde europene a Campusului integrat pentru învățământ dual - PRODUAL. Furnizarea produselor solicitate contribuie direct la realizarea investiției I10 din C15 - PNRR, vizând transformarea învățământului profesional într-o rută completă, atractivă și performantă. Dotări Campus integrat pentru învățământ DUAL-PRODUAL – Cantina -
Interne Kennung: 44801732026_03_ID_23
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39312200 Kantinenausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dotări cantină
Beschreibung: Dotări cantină Campus DUAL - PRODUAL - conform caiet de sarcini
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141500 Dunstabzugshauben, 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 42214100 Backöfen, 42513000 Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen, 42513210 Kühlvitrinen, 42513290 Gewerbliche Kühlvorrichtungen
Los: LOT-0002
Titel: Veselă și accesorii bucătărie
Beschreibung: Veselă și accesorii bucătărie Cantina Campus DUAL -PRODUAL - conform caiet de sarcini
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 39221110 Geschirr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39221120 Tassen und Gläser, 39221130 Lebensmittelbehälter, 39221160 Tabletts, 39221180 Küchenutensilien, 39222000 Gastronomiebedarf, 39223000 Löffel, Gabeln, 39240000 Besteck