535131-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Fahrzeuge für paramedizinische Versorgung – NÁKUP 3 KS SANITNÍCH VOZIDEL PRO NEMOCNICE PK 2026 - II. VYHLÁŠENÍ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNÁKUP 3 KS SANITNÍCH VOZIDEL PRO NEMOCNICE PK 2026 - II. VYHLÁŠENÍ
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 3 ks nových, plně funkčních a provozuschopných sanitních vozidel dle specifikace uvedené zadavatelem. 2 ks pro Domažlickou nemocnici, a.s., 1 ks pro Stodskou nemocnici a.s.
Interne KennungNÁKUP 3 KS SANITNÍCH VOZIDEL PRO NEMOCNICE PK 2026 - II. VYHLÁŠENÍ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114120 Fahrzeuge für paramedizinische Versorgung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu ceny za dílo v případě změny sazby DPH v daňových předpisech; Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje nahrazení vybraného dodavatele dodavatelem dalším v pořadí v případě, že bude ukončena smlouva odstoupením nebo výpovědí z důvodu porušení povinností ze strany vybraného dodavatele. Po ukončení smlouvy zadavatel osloví dodavatele dalšího v pořadí a zašle mu k odsouhlasení návrh nové smlouvy, která odpovídá jeho nabídce. Bude-li další dodavatel souhlasit, uzavře s ním zadavatel novou smlouvu. Tento postup lze využít opakovaně; V případě, že dojde v důsledku uplatnění výhrady podle § 100 odst. 2 ZZVZ k uzavření nové smlouvy s dodavatelem dalším v pořadí, bude ve smlouvě upraven rozsah plnění vybraného dodavatele vč. záručních podmínek s ohledem na již realizovanou část dodávek tak, aby smlouva včetně příloh odpovídala nerealizované části dodávek.