535134-2026 - Ergebnis
Kroatien – Fahrzeuge für Abfall – Nabava specijalnog vozila za sakupljanje i prijevoz otpada s dizalicom (1 kom) putem financijskog leasinga
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava specijalnog vozila za sakupljanje i prijevoz otpada s dizalicom (1 kom) putem financijskog leasinga
Beschreibung: Predmet nabave obuhvaća nabavu novog specijalnog vozila za sakupljanje i prijevoz otpada s dizalicom (1 kom) sukladno tehničkoj specifikaciji i ostalim traženim uvjetima naznačenima u Dokumentaciji o nabavi. Predmet nabave se financira putem financijskog leasinga na razdoblje od 60 mjeseci.
Interne Kennung: 35-RB26-VV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
Los: LOT-0000