535155-2026 - Ergebnis
Polen – Übungssimulatoren – Dostawa sprzętu symulacyjnego do prowadzenia szkoleń i ćwiczeń z medycyny taktycznej.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu symulacyjnego do prowadzenia szkoleń i ćwiczeń z medycyny taktycznej.
BeschreibungDostawa sprzętu symulacyjnego do prowadzenia szkoleń i ćwiczeń z medycyny taktycznej. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Za część zamówienia uważa się pojedynczy pakiet. Zamówienie zostało podzielone na 8 pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 (3.1. - 3.8.) do swz.
Vorherige Bekanntmachung338388-2026
Interne KennungPN/107/WZP/26 - 55/ZP/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35112100 Notfalltrainingspuppe, 33100000 Medizinische Geräte, 44211100 Mobile, modulare Containergebäude, 39522530 Zelte
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1: Kontener
BeschreibungDostawa kontenera do przechowywania symulatorów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 (3.1.) do swz.
Interne KennungPakiet nr 1: Kontener
Haupteinstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6: Namiot stelażowy wraz z wyposażeniem
BeschreibungDostawa namiotu stelażowego wraz z wyposażeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 (3.6.) do swz.
Interne KennungPakiet nr 6: Namiot stelażowy wraz z wyposażeniem
Haupteinstufung (cpv): 39522530 Zelte
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7: Trenażer do wkłuć doszpikowych sprężynowy
BeschreibungDostawa trenażera do wkłuć doszpikowych sprężynowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 (3.7.) do swz
Interne KennungPakiet nr 7: Trenażer do wkłuć doszpikowych sprężynowy
Haupteinstufung (cpv): 35112100 Notfalltrainingspuppe